GÓROWO IŁAW.: Zawalił się sufit nowo wyremontowanego Ośrodka Kultury! – Magna Masuria

GÓROWO IŁAW.: Zawalił się sufit nowo wyremontowanego Ośrodka Kultury!

1

W piątek [08.09.2023] odbyło się uroczyste otwarcie sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Górowie Iławeckim, która przeszła gruntowny remont. Niedługo po uroczystym otwarciu sufit spadł na widownie – na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu!

W niedzielę po południu zawalił się sufit sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Górowie Iławeckim, który przeszedł gruntowny remont, na który zainwestowano ponad 5 MILIONÓW złotych. Część środków pozyskano dzięki członkostwu miasta Górowo Iławeckie w międzynarodowej sieci miast „Cittaslow”, a otwarcie sali miało zainaugurować również XXX Dni Górowa Iławeckiego.

Podczas uroczystej inauguracji było ponad 100 osób, w tym dzieci. Na szczęście w momencie zdarzenia nikogo nie było w Ośrodku Kultury, a na widownie spadły ciężkie kartonowo-gipsowe stelaże z instalacją elektryczną. Informacje o zdarzeniu potwierdził Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowalnego, który wykluczył mowie o katastrofie budowlanej. Prace w sali widowiskowej dotyczyły jedynie robót wykończeniowo-remontowych.

Również na stronie Ośrodka Kultury w Górowie Iławeckim pojawiła się informacje o uszkodzeniu sufitu, a władze zapewniają, że zbadają przyczyny tego zdarzenia.

1 thought on “GÓROWO IŁAW.: Zawalił się sufit nowo wyremontowanego Ośrodka Kultury!

  1. ”władze zapewniają, że zbadają przyczyny tego zdarzenia” cóż tu badać? konstrukcja nosna sufitu niewlasciwa. Kto byl wykonawca? czyj szfagier?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *