Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w Kętrzynie – Magna Masuria

Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w Kętrzynie

0

Już jutro, 26 czerwca odbędzie się Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour w Kętrzynie w Bałtyckim Centrum Bilardowym ul. Moniuszki. W zawodach weźmie udział 84 zawodników, w tym 5-ciu z kętrzyńskiego klubu KS SEVEN Kętrzyn – Wojciech Groch, Dawid Tonojan, Łukasz Niemczyk, Kacper Winiarski, Michał Popławski. Ze względu na liczbę zawodników zawody będą rozłożone na dwa miasta, Kętrzyn i Mrągowo jednak końcowa faza rozgrywana będzie w Kętrzynie.

Zawody rozpoczną się o godzinie 8:00 i rozegrane zostaną w jednej kategorii, bez podziału na płeć i wiek. Oznacza to, że w meczu spotkać mogą się osoby grające w kategorii np junior i senior. Dzięki temu wyłoniony zostanie rzeczywisty najlepszy bilardzista na tym turnieju.

Oprócz tego rozegrany zostanie Karambolowy turniej EEBC (East European Billiard Counucil) w 3 bandy. Zapisy na ten turniej prowadzone będą w sobotę (26.06) i niedzielę (27.06).

Wyniki na bieżąco podawane będą na stronie www.ebc-billiard.com a transmisję na żywo będzie można obejrzeć na www.tvsports.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *