Granica Kętrzyn, miała być niezła gra, a wyszła klapa – Magna Masuria

Granica Kętrzyn, miała być niezła gra, a wyszła klapa

1

Nowy zarząd KKS Granicy Kętrzyn 6 maja 2019 roku odwołał z funkcji trenera pana Tomasza Pieca. Dzień później poinformowano nas, że nowym trenerem został pan Piotr Chamik, który wcześniej był trenerem zespołów juniorskich Orląt Reszel. Jak przekłada się doświadczenie i wiedza pana Piotra Chamika na rezultaty Granicy?

Na razie wygląda to źle, jeżeli tak będą grać to w przyszłym sezonie będziemy mogli walczyć o awans ale do klasy okręgowej

komentuje jeden z zagorzałych starszych kibiców Granicy Kętrzyn

Obecnie KKS Granica Kętrzyn pod wodzą nowego trenera odniosła jedno zwycięstwo z Romintą Gołdap, które ożywiło nadzieję kibiców na lepszą końcówkę sezonu. Jednak z kolejnymi meczami czar prysł. Piłkarze stracili zapał i zaczęli przegrywać każdy mecz z rzędu, pomijając zaciętą walkę w Wojewódzkim Pucharze Polski, gdzie ulegli Zniczowi Biała Piska dopiero w karnych.

Powrót na Stadion przy ul. Bydgoskiej nie ożywił niczego w składzie Granicy, a jeszcze bardziej pokazał dla kibiców problemy jaki ma skład drużyny seniorskiej. Brak mobilności, zgrania, jedynie kopnąć piłkę do przodu i może coś się uda.

29 maja bieżącego roku Granica zaliczyła trzecią porażkę z rzędu z wyżej notowanym przeciwnikiem z Mrągowa. Nasi piłkarze oprócz kilku ciekawych sytuacji nie pokazali nic. Drużyna z Mrągowa przeważała nad nami w każdym aspekcie i dlatego do domu wróciliśmy z 3 bramkami wpakowanymi w siatkę.

Co dalej będzie z grą Granicy? Czy Piotr Chamik wyciągnie dla nas jakiegoś asa z rękawa? Może zmieni podejście, a może Zarząd Granicy Kętrzyn już ma na oku nowego trenera? Przkonamy się niebawem.

Mrągowia Mrągowo – Granica Kętrzyn
źródło: kksgranicaketrzyn.pl

1 thought on “Granica Kętrzyn, miała być niezła gra, a wyszła klapa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *