KĘTRZYN: 12 zespołów zagrało w piłkarskim Turnieju Skrzatów – Magna Masuria

KĘTRZYN: 12 zespołów zagrało w piłkarskim Turnieju Skrzatów

0

21 stycznia br., w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kętrzynie odbył się emocjonujący Turniej Piłki Nożnej Skrzatów, który zgromadził młodych adeptów futbolu w wieku 7 i 8 lat. W imprezie wzięło udział 12 zespołów, tworząc pełen entuzjazmu i rywalizacji turniej.

Zawody oficjalnie otworzył Karol Lizurej, zastępca burmistrza miasta Kętrzyn. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele następujących drużyn: 2 zespoły LUKS Wydminy, Żagiel Piecki, Kłobuk Mikołajki, Pomarańcze Korsze, 2 zespoły Rony 03 Ełk, 3 zespoły Tęczy Biskupiec oraz gospodarze – Granica Kętrzyn – którzy wystawili również dwa zespoły. Każda z ekip reprezentujących różne regiony i klubowe barwy przyciągnęła uwagę kibiców swoją determinacją i umiejętnościami na boisku. Dzieci miały okazję wykazać się nie tylko umiejętnościami piłkarskimi, ale również duchem fair play oraz pracą zespołową.

Organizatorem wydarzenia był trener grupy Skrzatów Granicy – Mateusz Żelepień przy współpracy z trenerem-koordynatorem Pawłem Miłoszewskim i asystentem Danielem Wójcikiem. Trenerzy zadbali o doskonałe warunki do rozgrywek oraz stworzyli niezapomnianą atmosferę sportowej rywalizacji. Turniej odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *