KĘTRZYN: 19-latkowi grożą 3 lata więzienia za posiadanie amfetaminy – Magna Masuria

KĘTRZYN: 19-latkowi grożą 3 lata więzienia za posiadanie amfetaminy

1

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 19-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. Mieszkaniec miasta trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.

W czwartek (17.02.2022) kilka minut po godz. 22:00 kętrzyńscy policjanci podczas patrolowania ul. Kopernika w Kętrzynie zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął nerwowo  się zachowywać – „coś” chował do kieszeni i gwałtownie odwrócił się. Zachowanie mężczyzny wzbudziło zainteresowanie funkcjonariuszy. Policjanci wylegitymowali i sprawdzili mężczyznę. Szybko wyjaśnił się powód jego zachowania. Jak się okazało 19-latek w kieszeniach oraz bieliźnie  posiadał amfetaminę. Mieszkaniec miasta został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie przed sadem. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1 thought on “KĘTRZYN: 19-latkowi grożą 3 lata więzienia za posiadanie amfetaminy

  1. Dlaczego policja nie zamknie rozprowadzaczy narkotyków w powiecie kętrzyńskim??? Oni mają opiekę policyjną podczas dystrybucji białego proszku,powszechnie wiadomo od czasów Hitlera na tych terenach królują narkotyki wiele osób na tym zarabia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *