Kętrzyn bilardem stoi – Magna Masuria

17.09.2021 r. w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska gra w bilard” zorganizowanej przez Polski Związek Bilardowy pod honorowym patronatem Sekretarz Stanu MKDNiS Anny KRUPA zawodnicy Klubu Sportowego KS SEVEN przeprowadzili otwarty trening dla miłośników bilarda w Kętrzynie. 

Tego dnia do Bałtyckiego Centrum Bilardowego zawitało około 60 osób. W większości dzieci i młodzież szkół podstawowych i średnich oraz dorośli mieszkańcy Kętrzyna i okolic.  Przy wsparciu i doradztwie zawodników KS SEVEN uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z podstawami gry w bilard oraz doskonalić prawidłową postawę i prowadzenie kija. 

W trakcie treningu pomiędzy uczestnikami zorganizowano krótkie rywalizacje „kto wbije więcej bil”, a zwycięzców nagrodzono szkoleniowymi podręcznikami „Bilardowej akademii” autorstwa Marcina Krzemińskiego i Dariusza Kobackiego.

Wszyscy uczestnicy treningu stwierdzili, że były to interesujące zajęcia, a większość z nich zapowiedziała chęć kontynuacji nauki gry w bilard. Wszystkim uczestnikom dziękujemy bardzo za aktywny udział i zaangażowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *