KĘTRZYN: Czołowe zderzenie osobówki z tirem pod Kętrzynem!

3

Kętrzyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na trasie Kętrzyn-Mrągowo. W wyniku zderzenia TIR-a z osobowym fordem kierujący osobówki trafił do szpitala. Apelujemy o ostrożność na drogach!!!

W poniedziałek (19.12.2022) kilka minut po godz. 6:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na drodze wojewódzkiej W 591 trasa Kętrzyn-Mrągowo tuż za miejscowością Kętrzyn. Z przekazanych informacji wynikało, że zderzyły się dwa pojazdy tir z osobówką i jedna osoba jest zakleszczona. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na prostym odcinku drogi, z nieustalonych na chwile obecną przyczyn, kierujący osobowym fordem zjechał na przeciwległy pas jezdni gdzie czołowo zderzył się z TIR-em. Pasażerowie pojazdu osobowego o własnych siłach wyszli z auta. Kierujący 37-latek natomiast był zakleszczony w pojeździe. Po wyjęciu z forda został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był przytomny. Na okres prowadzonych czynności droga była zablokowana, funkcjonariusze kierowali na objazdy.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Policjanci apelują o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

3 thoughts on “KĘTRZYN: Czołowe zderzenie osobówki z tirem pod Kętrzynem!

  1. chyba sobie jaja robią, że ktoś kierował ruchem. Wypadek był po 6 a przed 7 od strony mrągowa korek przed wypadkiem i ani śladu policji…za zimno pewnie było …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *