KĘTRZYN: Gazeta info-Kętrzyn24.pl już jest dostępna!

11

Informacje są sercem każdej społeczności, a teraz mieszkańcy Kętrzyna mają powód do radości. Dzięki nowej, bezpłatnej gazecie info-Kętrzyn24.pl, mogą być na bieżąco z najświeższymi i najważniejszymi wydarzeniami lokalnymi. Ta innowacyjna publikacja jest dostępna w wielu miejscach, takich jak lokalne sklepy, urzędy, a także w Starostwie Powiatowym w Kętrzynie oraz w Urzędzie Miasta Kętrzyn.

Info-Kętrzyn24.pl to nie tylko gazeta, to przede wszystkim nowoczesna platforma informacyjna, która działa na zasadzie dziennikarstwa obywatelskiego. Jesteśmy dumni z tego, że pokazujemy prawdę, jesteśmy niezależni i skupiamy się na dostarczaniu najważniejszych wiadomości z Kętrzynia i okolic. Naszym celem jest budowanie społeczności opartej na rzetelnych informacjach, dzięki którym mieszkańcy będą mieli świadomość tego, co się dzieje w ich otoczeniu.

Nasz zespół pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć czytelnikom najważniejsze wydarzenia, aktualności, wywiady oraz artykuły związane z lokalną kulturą, sportem, biznesem i wieloma innymi obszarami życia społecznego. Nasza redakcja skrupulatnie selekcjonuje informacje, aby dostarczyć czytelnikom tylko wiarygodne i sprawdzone treści.

Bezpłatna gazeta info-Kętrzyn24.pl to nie tylko drukowane wydanie, ale również dynamicznie rozwijający się portal internetowy, który jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców. Oprócz regularnych aktualizacji artykułów, zapewniamy także możliwość komentowania i dzielenia się opiniami na temat poruszanych tematów. To miejsce, w którym społeczność Kętrzyna może się angażować, dzielić swoimi doświadczeniami i wyrażać swoje zdanie na tematy ważne dla regionu.

Biorąc pod uwagę rozwój technologiczny i nowe media, gazeta info-Kętrzyn24.pl jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego społeczeństwa. Chcemy, aby każdy mieszkaniec miał możliwość łatwego dostępu do rzetelnych informacji, które pomogą w podejmowaniu decyzji i lepszym zrozumieniu otaczającego nas świata.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać gazety info-Kętrzyn24.pl, gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej redakcji internetowej lub sięgnięcia po bezpłatne wydanie w jednym z punktów dystrybucji. Z nami będziecie zawsze na bieżąco i dobrze poinformowani o tym, co dzieje się w Kętrzynie i całym regionie.

Info-Kętrzyn24.pl – twoje niezależne źródło informacji, które pokazuje prawdę!

11 thoughts on “KĘTRZYN: Gazeta info-Kętrzyn24.pl już jest dostępna!

 1. Dobrze napisane Redaktorze.
  To super wiadomość, że media niezależne od polityków, dotrą do każdego mieszkańca. Jest Pan nadzieją mieszkańców powiatu na to, że nikt nie będzie nam pokazywał tego, co władzy lokalnej jest akurat wygodne i potrzebne. Z odwagą pisze Pan o tym o czym inni wolą milczeć lub przeinaczyć rzeczywistość. Prawdziwe niezależne media punktują i rozliczają władzę, a Pan to doskonale robi, wbrew wszelkim zapewne naciskom…. WIELKIE BRAWA DLA PANA I GRATULACJE Z POWODU WIELKIEGO ZAINTERESOWANIA GAZETĄ I PORTALEM.

 2. Widziałem jak goście czytali na ławce koło dawnego browaru, leciały wyzwiska w stronę dwóch takich i że cwaniaki pewnie u Ziobry płaczą .

 3. Nareszcie portal internetowy, bardzo dobry,ale wydanie papierowe trafia do większej ilości osób. Mam nadzieję iż gazeta będzie miała zasięg na cały powiat kętrzyński.
  Gratuluję pomysłu i determinacji w budowaniu alternatywy medialnej.

 4. Warto wspierać te media. Są bezpłatne. Panie Redaktorze, chyba zachęcamy do zamieszczania reklam i spierania stowarzyszenia, abyśmy mogli znać prawdę ukrywaną lub przeinaczaną w artykułach „ na zamówienie”. ????

 5. Byli pracownicy zatrudnieni w PUP są pod wrażeniem , że temat dalej jest nagłaśniany.Pewnie coś sie ruszy a „sołtys wąsaty ” w końcu straci zatrudnienie i będzie bezrobotnym. Chwała dla Radnego Pana Węglarskiego że poinformowała media.

  1. Tak, to prawda. Nawet ci uśmiechający się mają już tego dość i presji, aby udawać, jak jest idealnie. Zaczęła ona, obrywa on- tak mówią. I po co wam to było. Tyle złamanych karier, a to początek

 6. Oj i się zaczęło dziać w Kętrzynie .Nareszcie jest bezstronna gazeta w Kętrzynie I UJAWNIA prawdę !!!
  Na to czekaliśmy na bezstronną gazetę.

 7. A ja czekam na efekt końcowy gdy Michała i jego przyjaciół pogonią z urzędu z Urszulą na czele za brak konkretnej decyzji w ” zatrudniaku”. Wówczas „kucharz POwiatowy Zbynio” zatrudni na zmywaku w kuchni.
  A mercedesem czarnym „- Edzio będzie rozwoził posiłki dla Jarka tzw. Sachara”

  1. w kwestii braku jakiejkolwiek decyzji którą teraz nazywają decyzją o odstąpieniu od zawieszenia kolesia ze stanowiska tak samo winny jest starosta jak i członkowie rady czyli nieaktywni opozycjoniści, którzy są powiazani interesowo. Judasz, który doskonale wie co tam sìe działo w minionych latach i kucharz, który przykleił się do strosty jak rzep. Ciekawe dlaczego opozycji brak? Nie interes?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *