KĘTRZYN: Grand Prix Polski Pol-Tour 9 bil|22-23.04.2023 – Magna Masuria

KĘTRZYN: Grand Prix Polski Pol-Tour 9 bil|22-23.04.2023

0

W Kętrzynie już niebawem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników gry w bilard. 22-23 kwietnia 2023 roku w Bałtyckim Centrum Bilardowym przy ulicy Moniuszki 1 odbędzie się Grand Prix Polski Pol-Tour 9 bil. Na turnieju wystąpią najlepsi zawodnicy z całego kraju, którzy zmierzą się ze sobą w emocjonującej rywalizacji przy stołach bilardowych.

To wydarzenie to doskonała okazja, by zobaczyć mistrzowską grę w bilard i kibicować swoim ulubionym zawodnikom. Dla fanów gry w bilard to także okazja, by spotkać się i wymienić doświadczeniami z innymi sympatykami tej dyscypliny sportowej.

Organizatorzy zapewniają, że Grand Prix Polski Pol-Tour 9 bil w Kętrzynie będzie wydarzeniem, którego nie można przegapić. Poza emocjonującą rywalizacją, uczestnicy będą mogli liczyć na świetną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gry w bilard do uczestnictwa i kibicowania na Grand Prix Polski Pol-Tour 9 bil w Bałtyckim Centrum Bilardowym w Kętrzynie. To wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci i dostarczy niezapomnianych wrażeń dla każdego kibica bilardu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *