KĘTRZYN: Już jutro Sąd w Kętrzynie zajmie się sprawą mobbigową Urzędu Pracy – Magna Masuria

KĘTRZYN: Już jutro Sąd w Kętrzynie zajmie się sprawą mobbigową Urzędu Pracy

2

na zdjęciu: budynek, w którym znajduje się PUP

13 października br., o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Kętrzynie jest zaplanowana rozprawa w sprawie Urzędu Pracy w Kętrzynie oskarżonego o mobbing i zadośćuczynienie w związku z prywatnym aktem oskarżenia przed jedną z byłych pracownic Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie.

Przypomnijmy, że nie jest to jedyna sprawa związana z mobbingiem w kętrzyńskim Urzędzie Pracy. Wcześniej informowaliśmy o prawomocnym protokole Okręgowej Inspekcji Pracy gdzie inspektor pracy wskazywał na zachowania mobbingowe. Również sprawą mobbingu zajęła się Prokuratura Okręgowa w Olsztynie, do której wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez pracowników Powiatowego Urzedu Pracy w Kętrzynie w sprawie przekroczenia uprawnień, niedopełnienia obowiązków oraz stosowania mobbingu przez Grzegorza Prokop – Dyrektora PUP w Kętrzynie, Ewę Wiszniewską – Zastępcę Dyrektora PUP w Kętrzynie oraz Michała Kochanowskiego – Starostę Kętrzyńskiego.

2 thoughts on “KĘTRZYN: Już jutro Sąd w Kętrzynie zajmie się sprawą mobbigową Urzędu Pracy

  1. Oby ta sprawa zakończyła się jak najszybciej. Szkoda tych ludzi, którzy pracują z domniemanymi mobberami. To chora sytuacja. A Starosta na to wszystko patrzy i udaje, że nie widzi. Jak można było dopuścić do sytuacji, gdy domniemane ofiary są zarządzane przez tych ludzi. Dużo siły i zwycięstwa prawdy życzę. Trzymajcie się pracownicy.

  2. Panie Redaktorze. Na początku września zakończyły się częściowe walne zebrania w spółdzielni „Pionier”. Jako spółdzielcy oczekiwaliśmy zmiany nie tylko rady nadzorczej ale i zarządu spółdzielni. Co się stało, że musimy czekać dalej i jak długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *