KĘTRZYN: Kłócił się ze znajomymi, trafił za kraty – Magna Masuria

KĘTRZYN: Kłócił się ze znajomymi, trafił za kraty

1

Policjanci realizując przydzielone obowiązki służbowe na bieżąco sprawdzają ewentualne miejsca przebywania osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. W wielu przypadkach zatrzymanie osób poszukiwanych to tylko kwestia czasu. Bardzo często zaskoczeni otwierają drzwi mundurowym, czasami „wpadają” podczas legitymowania bądź interwencji. Tak tez było w minioną środę …

W środę (09.01.22r.) kwadrans przed godz. 22:00 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze, do której doszło na jednej z klatek schodowych przy ul. Szpitalnej w Kętrzynie.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Pod wskazanym adresem zastali dwóch mężczyzn, między którymi chwilę wcześniej doszło do nieporozumienia kłótni i szarpaniny. W obecności mundurowych doszli do porozumienia. Podczas legitymowania okazało się , że 30-letni mężczyzna jest poszukiwany.

Sąd Rejonowy w Kętrzynie wystawił za nim nakaz zatrzymania i doprowadzenia do wskazanego zakładu karnego. Mężczyzna ma do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności za popełnione ówcześnie wykroczenia. Będzie miał, zatem teraz czas przemyśleć swoje zachowanie.

1 thought on “KĘTRZYN: Kłócił się ze znajomymi, trafił za kraty

  1. I kolejny sukces policjantów z Kętrzyna,jak oni szybko reagują,podziwiam rzetelnie ,natychmiastowo wykonują powierzone obowiązki.Słuzą mieszkańcom Kętrzyna.Tylko się cieszyć z takiej policji.A przestępcy siedzą w policji i prokuraturze Kętrzyn oj i w sądzie rejonowym także .Pozdrawiam Walentynowicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *