KĘTRZYN: Kobiety w Centrum zapraszają na Piknik Rodzinny w Czernikach| 15.07.2023 – Magna Masuria

KĘTRZYN: Kobiety w Centrum zapraszają na Piknik Rodzinny w Czernikach| 15.07.2023

0

fot. Mazury24.eu

Już 15 lipca, o godzinie 13:00, na plaży nad jeziorem Mój w Czernikach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Kobiety w Centrum. Piknik rodzinny, pełen wspaniałych atrakcji, zapowiada się jako doskonała okazja do spędzenia czasu w przyjemnej atmosferze i w otoczeniu pięknej natury.

Głównym punktem programu będzie wielkie ognisko, na którym będzie można delektować się pysznymi przysmakami. Organizatorzy przygotowali również warsztaty z makramy, które pozwolą uczestnikom stworzyć swoje własne unikalne ozdoby. Niezależnie od wieku czy umiejętności manualnych, każdy będzie mógł spróbować swoich sił i rozwinąć swoją kreatywność. Dodatkowo, na pikniku będą dostępne różnorodne animacje dla dzieci i dorosłych.

Stowarzyszenie Kobiety w Centrum stawia sobie za cel promowanie integracji społecznej i rodzinnych więzi. Piknik rodzinny nad jeziorem Mój jest jednym z wielu wydarzeń, które Stowarzyszenie organizuje w tym celu. To doskonała okazja, aby spędzić czas z najbliższymi, zintegrować się z innymi rodzinami i cieszyć się letnimi atrakcjami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w pikniku rodzinnym organizowanym przez Stowarzyszenie Kobiety w Centrum. Przyjdźcie i dołączcie do naszej radosnej społeczności, aby stworzyć wspomnienia, które będą trwały przez długi czas!

Data: 15 lipca
Godzina: 13:00
Miejsce: Plaża nad jeziorem Mój w Czernikach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *