KĘTRZYN: Plaga pijanych kierowców na drogach powiatu… – Magna Masuria

W piątek (08.09.2023 r.) o godz. 11.40 w Korszach przy ul. Mickiewicza policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego rowerzystę. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kilka minut później o godz. 12.00 w miejscowości Pożarki policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego kierowcę audi. Podczas sprawdzania dokumentów mężczyzny okazało się, że posiada aktywny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia o godz. 18.10 w miejscowości Zawidy gm. Reszel dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej 52-letniego kierowcę ciągnika rolniczego. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości
mężczyzny wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie.  

Kilka godzin później o godz. 21.00 w Kętrzynie przy ul. Mazurskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 43-letnią kobietę kierującą oplem. Podczas rozmowy policjanci wyczuli od mieszkanki miasta alkohol. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało ponad promil alkoholu w organizmie.

Do kolejnego zatrzymania doszło w niedzielę (10.09.2023 r.) o godz. 22.40 oficer dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na trasie Karolewo – Cegielnia auto wjechało do przydrożnego rowu. Szybko wyjaśnił się powód zdarzenia drogowego. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierującej volvo 44-letniej kobiety wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *