KĘTRZYN: Policja poszukuje zaginionego Daniela Żebrowskiego – Magna Masuria

KĘTRZYN: Policja poszukuje zaginionego Daniela Żebrowskiego

0

Policjanci poszukują 37- letniego Daniela Żebrowskiego. Mężczyzna od 6 lat przebywał poza granicami kraju. Kontakt telefoniczny z mężczyzną urwał się 11 marca 2022 r. Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszony jest o kontakt z policją.

Kętrzyńscy policjanci 28 marca 2022 roku przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 37-letniego Daniela Żebrowskiego. Mężczyzna w okresie ostatnich 6 lat miał przebywać na terenie Holandii. Jego najbliżsi mieli z nim ostatni kontakt telefoniczny 11 marca 2022 r. Od tego momentu kontakt z mężczyzną się urwał.  W obawie o 37-latka, najbliżsi złożyli zawiadomienie o jego zaginięciu.

Daniel Żebrowski ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru ciemny blond, uszy ostające, oczy ciemne, na brodzie po prawej stronie posiada wgłębienie.  

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego i miejsca jego pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie tel. 47 7351 200 bądź z prowadzącym poszukiwania nr tel. 47 7351 288.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *