KĘTRZYN: Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy rozboju

3

Policja zwraca się o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy rozboju. Zamaskowany mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów na terenie miasta i za pomocą noża groził ekspedientce, a następnie ukradł dwie butelki piwa i wybiegł ze sklepu. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy rozboju można przekazywać osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 7351 200

Do zdarzenia doszło 26 czerwca 2023 r. kilka minut po godz. 22:00 w jednym ze sklepów mieszczących się na terenie Kętrzyna. Wówczas to do lokalu wszedł mężczyzna z nałożoną na głowę kominiarką oraz rękawicami roboczymi na dłoniach, a także z nożem w ręce, którym to groził ekspedientce. Mężczyzna wybiegając z lokalu ukradł dwie butelki piwa, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.

Jeśli ktokolwiek rozpozna osobę znajdującą się na poniższych zdjęciach i nagraniach proszony jest o kontakt z Policją. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy rozboju można przekazywać osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 7351 200

Na zabezpieczonym nagraniu z wnętrza lokalu w którym doszło do przedmiotowego zdarzenia widoczny jest sprawca z nałożoną na głowę kominiarką oraz rękawicami roboczymi na dłoniach. Mężczyzna trzymając w ręce nóż najpierw podchodzi do lady sprzedażowej gdzie po jej drugiej stronie jest ekspedientka, a następnie wybiegając z lokalu kradnie dwie butelki piwa.

3 thoughts on “KĘTRZYN: Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy rozboju

  1. Choć sytuacja jest trudna i zaniepokojąca, jestem pełen nadziei, że dzięki zaangażowaniu społeczności i współpracy z Policją uda się jak najszybciej ustalić tożsamość sprawcy rozboju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *