KĘTRZYN: Poszukiwany sam przyszedł na policję – Magna Masuria

KĘTRZYN: Poszukiwany sam przyszedł na policję

0

Rzadko się zdarza, aby osoba poszukiwana sama przyszła do komendy. W Kętrzynie było inaczej. 34-letni mężczyzna poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, przywitał dyżurnego słowami „Przyszedłem bo szukali mnie policjanci”.

Codziennie do komendy Policji w Kętrzynie przychodzi kilkanaście osób, część z nich na przesłuchanie, inni po to by zgłosić przestępstwo czy wykroczenie. Tym razem jednak było zupełnie inaczej.

„Przyszedłem bo szukali mnie policjanci” – takimi słowami przywitał oficera dyżurnego jeden z mieszkańców gminy Barciany.  Mężczyzna, do Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, przyszedł w piątek (02.09.22r) około godz. 07.30. Kiedy funkcjonariusz sprawdził dane osobowe  w policyjnych systemach, okazało się, że 34-latek jest rzeczywiście poszukiwany.  Sąd Rejonowy w Kętrzynie, wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego. 34-latek  ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem . Mieszkaniec gminy Barciany został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Tego samego dnia został przewieziony do wyznaczonej jednostki penitencjarnej , gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *