KĘTRZYN: Recital Dominiki Siwek | 17.11.2022 – Magna Masuria

Recital Dominiki Siwek to wyjątkowy koncert, który artystka zagra 17 listopada o godz. 18:00 w Kinie „Gwiazda”. Na scenie towarzyszyć jej będą zaproszeni goście.

Poznajcie Dominikę Siwek – wokalistkę obdarzoną wyjątkowym talentem wokalnym. Popularność wśród szerokiej grupy odbiorców zyskała m.in. za sprawą udziału w „Szansie na Sukces”. W programie przyszło jej wykonać wielki hit bohaterki tego odcinka Edyty Geppert – „Jaka róża taki cierń”. To ogromne wyróżnienie tym bardziej, że od najmłodszych lat uczyła się śpiewać właśnie na piosenkach tej słynnej artystki. Dominika to nie tylko piękny głos, który przenosi nas w świat pełen uczuć i wrażliwości, to także charyzmatyczna osobowość na scenie i poza nią. Obecnie to szczęśliwa mama, która łączy macierzyństwo z rozwojem osobistym. Już teraz jako trener wokalny chętnie prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych, a w zaciszu domowym pracuje nad autorskim materiałem.

Na scenie wraz z artystką wystąpią młodzi wokaliści: Ewa Duda, Laura Skomorok, Julia Obrębska, Agata Karczewska, Amelia Bubul, Olaf Batko, Magda Trapik, Gabriela Warmińska, Tomasz Pyrzak, Alicja Kasprzak, Julia Panewska, Aniela Obrębska, Ola Tołścik, Agata Drózd, Hania Dunne, Aniela Obrębska, Kinga Mięsiak, Zuzanna Żejmo, Kornelia Kowalczyk oraz zespół HOLIDAY BAND.

Holiday Band – zespół eventowy, specjalizujący się w oprawie muzycznej wszelkich wydarzeń, na których niezbędna jest dobra muzyka. Oprócz coverów, grają również muzykę autorską. Muzycy Holiday Band to profesjonaliści, od lat występujący na scenie (m.in. w zespole The Bardons – półfinaliści Must be The Music).

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Kina „Gwiazda” w godz. 14:00-21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *