KĘTRZYN: Siłowe wejście do lokalu z nielegalnymi automatami! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Siłowe wejście do lokalu z nielegalnymi automatami!

4

Funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zajęli w Kętrzynie 4 nielegalne automaty do gier hazardowych. W czynnościach wzięli udział funkcjonariusze z Grupy Zabezpieczenia Działań (GZD) oraz Technik Kryminalistyki. Do otwarcia drzwi wejściowych mundurowi użyli tarana.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego (WMUCS) w Olsztynie zajęli 4 automaty do gier hazardowych na terenie Kętrzyna. W trakcie prowadzonych czynności mundurowi wielokrotnie wzywali obsługę punktu do dobrowolnego otwarcia drzwi. W związku z brakiem reakcji funkcjonariusze podjęli decyzję o siłowym wejściu do lokalu. Przy pomocy tarana otworzyli drzwi i weszli do środka. Zastali tam dwie osoby, które zostały przesłuchane w charakterze świadków.  Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili 4 podłączone do sieci automaty do prowadzenia gier hazardowych.

W toku czynności przeprowadzili eksperyment procesowy, który potwierdził, że urządzenia służyły do prowadzenia gier o charakterze komercyjnym i odpłatnym.

W trakcie przeszukania pomieszczeń i osób, oprócz 4 automatów, mundurowi zabezpieczyli kamery i rejestrator monitoringu, telefony komórkowe, odręczne zapiski, klucze oraz umowę lokalu użytkowego.

4 thoughts on “KĘTRZYN: Siłowe wejście do lokalu z nielegalnymi automatami!

  1. Takie lokale wystawiać do licytacji aby zlikwidować hazard .A właścicieli pod sąd, ale w innym województwie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *