KĘTRZYN: Śmiertelny wypadek po uderzeniu w słup [AKTUALIZACJA] – Magna Masuria

KĘTRZYN: Śmiertelny wypadek po uderzeniu w słup [AKTUALIZACJA]

5

fot. KPP Kętrzyn

W sobotę (12.02.2022) około godz. 23:30 w Kętrzynie na ul. Bałtyckiej kierujący pojazdem BMW 35-letni mieszkaniec miasta na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto odbiło na przeciwną stronę drogi i zatrzymało się na słupie oświetleniowym.

Pomimo podjętej natychmiastowej resuscytacji 40-letniego pasażera nie udało się uratować. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Kierujący pojazdem nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu.

35-latek odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu dlatego też została pobrana od niego krew do badań. Dodatkowo podczas sprawdzania w systemach policyjnych okazało się, że kierujący jest osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za nieopłacone grzywny. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi. Dodatkowo 35-latek stracił uprawnienia. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.  

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy.

5 thoughts on “KĘTRZYN: Śmiertelny wypadek po uderzeniu w słup [AKTUALIZACJA]

  1. Co to za typ ten 35 latek, bo widziałem kilka razy te BMW E91, rzucał sie w oczy ten tani, tandetny kołpak na stalowych felgach.

  2. Sławny adwokat Roman go może wybronić a jak krzyczał publicznie: ***** *** , to może i sąd go uniewinni. Nie takich po pijaku uniewinniali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *