KĘTRZYN: Uczniowie ZS Kętrzyn odwiedzili Sejm RP! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Uczniowie ZS Kętrzyn odwiedzili Sejm RP!

0

fot. ZS Kętrzyn

30 listopada br., uczniowie z Zespołu Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kętrzynie wraz z opiekunami i Dyrektor szkoły, panią Ireną Hadziewicz udali się do Warszawy, aby zwiedzić Sejm Rzeczypospolitej Polski. Uczniowie na samym początku zostali powitani przez organizatora całego zwiedzania Posła na Sejm RP Marcina Kulaska.

Podczas zwiedzania uczniowie wraz z opiekunami mieli możliwość zobaczenia gdzie znajdują się poszczególne kluby poselskie oraz gdzie przebywają najważniejsze osoby w kraju. Podczas zwiedzania uczestnicy wyjazdu dowiedzieli się gdzie znajdują się strefy medialne oraz mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wicemarszałkiem Sejmu, panem Włodzimierzem Czarzastym i posłem na Sejm RP Marcinem Kulaskiem. Podczas oglądania posiedzenia Sejmu uczniowie ZS im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kętrzynie zostali powitani z sejmowej mównicy przez wicemarszałek Małgorzatę Kidawę-Błońską. Był to ogromny zaszczyt dla uczniów, którzy poznawali kulisy funkcjonowania całego Rządu. Po zwiedzaniu gmachu Sejmu uczestnicy odwiedzili Muzeum Sportu.

Organizatorem wycieczki do Sejmu był poseł na Sejm RP Marcin Kulasek, a za organizacje i logistykę odpowiadał asystent posła na Sejm RP, przewodniczący Rady Powiatowej Lewicy w Kętrzynie, pan Andrzej Szczurko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *