KĘTRZYN: Władze miasta po raz kolejny zawiodły?! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Władze miasta po raz kolejny zawiodły?!

3

Od poniedziałku IMGW wydał dla całego kraju alert o ekstremalnych temperaturach, które mogą sięgać ponad 33°C. Fala upałów ma trwać do końca tygodnia, choć synoptycy nie wykluczają, że bardzo wysokie temperatury będą towarzyszyć nam przez cały lipiec.

W okolicznych miastach takich jak Mrągowo czy Giżycko pojawiły się wodne kurtyny przy których przechodnie mogą się schłodzić. W Kętrzynie jak widać nie ma takiej potrzeby pomimo, że temperatura sięgnęła dziś 35°C!

Władze miasta Kętrzyn po raz kolejny zawodzą i nie wyjdą z żadną inicjatywą jeśli nikt im tego nie podpowie.

3 thoughts on “KĘTRZYN: Władze miasta po raz kolejny zawiodły?!

  1. Chciałbym zauważyć że w KTBS w czasie tych upałów woda jest reglamentowana. Wydaje mi się , że powyżej 28 stopni w pomieszczeniach a 25 stopni na powietrzu napoje powinny być dostępne . W ustawie nie ma żadnej informacji że pracownik może wypić określoną ilość płynów, A płynów pracownik jeden potrzebuje mniej a drugi więcej. Chciałbym aby Pan Dziennikarz podjął temat a jak trzeba to i żeby zainteresował Państwową Inspekcję Pracy.

  2. Panie Redaktorze, ten burmistrz nic nie widzi. On nie widzi zarośniętych chodników, brudnych i dziurawnych ulic, zapadnietych chodników rozwalonych ogrodzeń przy b. browarze. On nie chodzi po mieście a jeździ samochodem i nic nie widzi. Jemu od początku kadencji się wydaje, że wszystko jest ok. A nie jest.

  3. A skąd On biedak ma wiedzieć czy widzieć, nic nie będzie chciał widzieć, bo przecież brak kasy roztrwonionej na podwyżki i inne „rarytasy” dla własnej korzyści. Mieszkaniec ma rację, a pro po tym chodnikiem obok byłego browaru to nie da się już przejść, bo drzewa zza „niby ogrodzenia” dosłownie sięgają głowy przechodnia, nie mówiąc już o wspomnianym chodniku, gdzie łatwo skręcić lub złamać nogę, kto wtenczas będzie odpowiadał za to i zapłaci za zdrowie, nie wiadomo?, bo pewnie powie kto panu lub pani kazał tamtędy iść. A gdzie te obiecane przed wyborami miejsca pracy dla mieszkańców, a gdzie ci sprowadzeni inwestorzy itp. Oszukał i omamił ludzi dla własnych korzyści, to była tylko tzw. „kiełbaska wyborcza”. Ale tacy ludzie nie mają wstydu prą aby do przodu, a może jeszcze raz uda się oszukać? Pewnie znajdą się tacy co będą dalej popierać (na pewno rodzinka i ci co coś zyskali). Ale w 99,9% nie wygra już w wyborach, to pewne!!!! Adie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *