KĘTRZYN: Wypadek na ul. Jagiełły – jedna osoba trafiła do szpitala – Magna Masuria

KĘTRZYN: Wypadek na ul. Jagiełły – jedna osoba trafiła do szpitala

0

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów koparko-ładowarki oraz osobowego renault. W wyniku zderzenia jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze.

W piątek (27.10.2023) około godz. 8:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na ul. Jagiełły w Kętrzynie. Z przekazanych informacji wynikało, że zderzyło się auto osobowe z koparko-ładowarką i jedna osoba jest poszkodowana. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że 42-letni kierujący koparko-ładowarką wykonując manewr skrętu w lewo nie upewnił się, że jest już wyprzedzany przez samochód osobowy marki Renault w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący samochodem osobowym 47-latek z obrażeniami głowy oraz ciała został przewieziony do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego wypadku drogowego.

Policjanci apelują o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *