KĘTRZYN: Za nami turniej tenisowy dzieci – Magna Masuria

Czas na podsumowanie niedzielnych Mistrzostw Kętrzyna Dzieci w Tenisie Ziemnym. W turnieju wzięło udział 6 dziewczynek i 3 chłopców. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a o wygranej często decydowały małe punkty w tie-breakach.

Turniej dedykowany był mieszkańcom Kętrzyna i został przeprowadzony systemem „każdy z każdym” przy zachowaniu zasady super tie-breaków. Rozgrywki toczyły się na wszystkich czterech kortach – otwartych i zadaszonych.

W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła Nina Kozakiewicz. Drugie miejsce zdobyła Dorota Kostyła, a trzecie przypadło Hannie Dziwulskiej. Kolejne lokaty zajęły – miejsce 4: Angi Liang, miejsca 5-6: Liwia Śliwińska i Maria Donat. Wśród chłopców zwyciężył Jan Dziwulski przed Stanisławem Dziwulskim oraz Denisem Liangiem.

Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze, turniej zakończył się w późnych godzinach popołudniowych. Cieszy udział i odwaga zawodników. Dla większości był to pierwszy start w tego typu rywalizacji, w dodatku z nikłym stażem na korcie. Większość dzieci trenuje od roku, a niektóre dopiero od wakacji. Mecze sędziowali starsi koledzy zawodników: Antoni Kuriata i Patryk Butrym.

Organizatorem mistrzostw był Mirosław Krzyśków oraz Miejski Ośrodek Spotu i Rekreacji w Kętrzynie.

źródło: MOSiR Kętrzyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *