KĘTRZYN: Znęcał się nad matką – trafił pod policyjny dozór! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Znęcał się nad matką – trafił pod policyjny dozór!

1

28-letni kętrzynianin został zatrzymany przez policjantów po tym, jak kolejny raz wszczął awanturę w domu i znęcał się nad matką. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się do matki, a także nakazu opuszczenia wspólnego mieszkania. Za znęcanie się nad osobą najbliższą grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

O agresywnym zachowaniu 28-latka powiadomiła policjantów sama pokrzywdzona. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy i poinformowała, że jej syn wszczął kolejną awanturę w domu, i jest bardzo agresywny. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia stwierdzili, że mężczyzna jest bardzo pobudzony. Z relacji pokrzywdzonej kobiety wynikało, że od 5 lat jej syn znęca się nad nią fizycznie i psychicznie w ten sposób, że wszczyna awantury domowe, podczas których popychał, szarpał pokrzywdzoną, wyzywa słowami wulgarnymi, a także grozi jej pozbawieniem życia, jak również zakłóca jej spokój i spoczynek nocny oraz niszczy wyposażenie ich wspólnego mieszkania.

28-letni awanturnik został zatrzymany i przewieziony do kętrzyńskiej komendy, a noc spędził w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą przyjęli zawiadomienie o znęcaniu się nad osobą najbliższą, przesłuchali świadków, jak i samą pokrzywdzoną. Na podstawie zebranego materiału prokurator postanowił zastosować wobec podejrzanego  środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania.

1 thought on “KĘTRZYN: Znęcał się nad matką – trafił pod policyjny dozór!

  1. Zart jakis, kolejny raz znęcał się nad najbliższym, a tutaj tylko dozór policyjny. nasz system prawny jest do niczego, trzeba kogoś zabić aby dopiero za kraty trafić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *