KORSZE: Przez 8 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości – Magna Masuria

KORSZE: Przez 8 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

0

Dobre rozpoznanie kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie doprowadziło do zatrzymania poszukiwanego listem gończym 38-latka. W trakcie zatrzymania policjanci ujawnili przy mężczyźnie narkotyki. Zatrzymany trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata i 7 miesięcy. Wkrótce też odpowie za kolejne przestępstwo.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego 38-latka, za którym sąd wydał list gończy i nakaz zatrzymania oraz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna został skazany łącznie na karę 2 lat i 7 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za przestępstwa kradzieży, a także za uszkodzenie ciała innej osoby.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę w jednym z mieszkań na terenie gminy Korsze. Podczas kontroli osobistej znaleźli przy nim narkotyki.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Następnie został przez policjantów doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi wcześniej zasądzoną karę więzienia, która może się wydłużyć nawet o 3 lata za posiadanie narkotyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *