KORSZE: Wypadek na krzyżówce pod Korszami – Magna Masuria

W piątek (28.07.2023) kilka minut po godz. 15:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został poinformowany o zdarzeniu drogowym do, którego doszło na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich Kętrzyn-Bartoszyce, Reszel-Korsze. Z przekazanych informacji wynikało, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca subaru 45-latka jadąc od strony miejscowości Korsze nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi jadącemu od strony Bartoszyc w kierunku Kętrzyna w wyniku czego doszło zderzenia pojazdów. Na szczęście nikt z podróżujących nie doznał obrażeń i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

4 thoughts on “KORSZE: Wypadek na krzyżówce pod Korszami

    1. A ja zapytam inaczej: co za ignoranci zarządzają ruchem? A piszę od kilku lat, że tam powinno być rondo. To nie, kasa płynie szerokim strumieniem na wykwity niekompetencji pokroju Traugutta lub koncepcji obwodnicy Kętrzyna w wariancie ZDW.

      1. Jakie rondo wystarczy patrzeć na drogę ale jak większość pegerowcow z tego rejonu lampi się w telefony w czasie jazdy to mamy efekty

        1. Jakie rondo? Klasyczne z ruchem okrężnym, skutecznie spowalniające ruch i poprawiające bezpieczeństwo jego uczestników. To miejsce jest wprost podręcznikowe do zastosowania ronda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *