Krzysztof Hećman ponownie Prezesem PSL w Powiecie Kętrzyńskim – Magna Masuria

Krzysztof Hećman ponownie Prezesem PSL w Powiecie Kętrzyńskim

3

W niedzielę, 26 września br., w Hotelu Koch odbyło się Powiatowe posiedzenie Zarządu PSL, które dotyczyło wyboru prezesa klubu PSL na terenie Powiatu Kętrzyńskiego. Gośćmi specjalnymi tego posiedzenia byli: Poseł na Sejm RP Urszula Pasławska, marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin, przewodniczący PSL w Powiecie Mrągowskim Antoni Karaś, przewodniczący PSL w Powiecie Bartoszyckim Zbigniew Ciechomski.

W trakcie posiedzenia omówiono ostatnie cztery lata działania Polskiego Stronnictwa Ludowego w Powiecie Kętrzyńskim w tym poprzednie wybory samorządowe oraz parlamentarne. Ponownie na stanowisko Prezesa Powiatowego wybrano Krzysztofa Hećmana, a Poseł na Sejm RP mianowała nowego asystenta społecznego Ariela Szumińskiego.

PSL w Powiecie Kętrzyńskim przeżył trudne chwile w ostatnim czasie, ale teraz idziemy do przodu. Wyciągnęliśmy wspólnie wnioski i postanowiliśmy działać prężniej. Za dwa lata wybory parlamentarne i samorządowe. Musimy być na nie gotowi i mamy plan do działania, lecz przed tym jeszcze sporo pracy – komentuje Poseł na Sejm RP Urszula Pasławska w rozmowie z redakcją info-Kętrzyn24.pl

3 thoughts on “Krzysztof Hećman ponownie Prezesem PSL w Powiecie Kętrzyńskim

  1. Ten wybór to raczej z litości i przyzwyczajenia niźli z osiągnięć z ostatnich lat? Jednak nie wyciągnęliście (PSL) wspólnych wniosków aby działać prężniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *