LIDZBARK WARMIŃSKI: Dzielnicowy w składzie jury na konkursie profilaktycznym na etiudę teatralną i filmową „To nie jest bilet w jedną stronę” – Magna Masuria

LIDZBARK WARMIŃSKI: Dzielnicowy w składzie jury na konkursie profilaktycznym na etiudę teatralną i filmową „To nie jest bilet w jedną stronę”

0

Konkurs organizowany jest od kilkunastu lat przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku Warmińskim Urząd Miejski w Lidzbarku Warmińskim, Lidzbarski Dom Kultury oraz Grupę Wsparcia Pedagogów.

W tegorocznym Konkursie wzięło udział 55 uczniów z lidzbarskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W jury konkursu zaszczytne miejsce zajął również mł. asp. Dariusz Sadowski – dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim.

Jury pośród uczestników wyłoniło następujących zwycięzców: w kategorii szkół ponadpodstawowych na etiudę filmową – Nagroda Główna ex aequo : Grupie Proces za etiudę pt. ,,ROBOT” oraz grupie Licealna Kinematografia za etiudę pt. ,,STOP THE FIRE” obie grupy reprezentują Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Jagiellończyka.

W kategorii szkół podstawowych na etiudę teatralną – Nagroda Główna : grupie Dziewięćset Dziewięćdziesiąta Dziewiąta Konstantynopolitańczykowianeczka z S. P Nr. 3 za etiudę pt. ,,Pokolenie Z ”

Wyróżnienie: grupie Adamy Ewci z S.P. Nr 1 za etiudę pt. ,,Obiecałeś”

Wyróżnienie za scenariusz: grupie VII A z S.P. Nr 1 za etiudę ,,Zatopione marzenia”

Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *