MAMRY FESTIVAL 2023: Co warto wiedzieć? – Magna Masuria

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28 – 29 lipca br. Ale oprócz koncertów wiele będzie się też działo wokół sceny i pod sceną.

W trakcie imprezy Mamry Festival 2023, obok strefy gastro stanie również strefa Chill&Fun – czyli specjalny namiot w którym będą dostępne dwa czteroosobowe stanowiska Just Dance z najnowszymi utworami! Just Dance to oparta na ruchu wieloosobowa taneczna gra wideo, która zawiera zbiór klasycznych i nowoczesnych piosenek, z których każda ma własne choreografie taneczne. Gracze odzwierciedlają taniec wykonywany przez tancerzy na ekranie, śledząc ruchy, które pojawiają się jako obrazki w prawym dolnym rogu ekranu i są nagradzani za dokładność ich naśladowania. Dodatkowo istnieją złote ruchy, w których gracze muszą przybrać pozę lub wykonać najtrudniejszy ruch w tańcu, aby zdobyć dodatkowe punkty. W godzinach 18:00 – 22:00 w strefie Chill & Fun będą odbywać się konkursy turnieje i pojedynki taneczne Just Dance, w których będzie można wygrać ufundowane przez sponsorów nagrody.

Czy pobranie szpiku boli? Czy szpik pobiera się z kręgosłupa? Czy dawca szpiku może mieć tatuaż? Na te i inne pytania odpowiadać będą wolontariusze i pracownicy Fundacji DKMS. Każdego dnia na uczestników Mamry Festival czekać będzie solidna dawka wiedzy, oraz możliwość zarejestrowania się w bazie Fundacji DKMS. Każda nowa osoba, która rejestruje się w bazie dawców, zwiększa szansę na to, że pacjent walczący z nowotworem krwi – pokona chorobę.

Być na Mamry Festival i nie skorzystać z atrakcji na Jeziorze Mamry? To jest niemożliwe. Dzięki Wake Up Mazury zobaczymy czym jest windsurfing, parasailing, wakeboard, banan wodny, motorówki. Instruktorzy Wake Up pokażą, objaśnią a chętnych zaproszą do osobistego skorzystania z wybranego sprzętu. Codziennie w czasie trwanie festiwalu ale też i w godzinach przedpołudniowych. Jednocześnie ratownicy pokażą jak być bezpiecznym na wodzie, co trzeba zrobić w przypadku np. podtopienia, skurczu w wodzie.

Gdzie najlepiej można poczuć atmosferę festiwalu. Oczywiście na polu namiotowym – CT Rusałka proponuje specjalne zniżki dla posiadaczy karnetów a organizator bezpłatne kursy busami.

Każdy kto kupi jednorazowo 4 karnety musi wiedzieć, że 25 % tej kwoty zostanie przekazana na konto jednego ze stowarzyszeń działających na rzecz pomocy dla Ukrainy.

A teraz coś dla ciała – dwa stałe bary znane wszystkim bywalcom Plaży Mamry zostaną wspomożone dodatkowymi foodtrackami (fryti beligijjkie, tortiila, makarony tajskie). A do tego oczywiście piwo LECH w różnych wariantach smakowych.

Na Mamry Festival 2023 wystąpią: MARGARET, BAASCH, TYMEK, DJ ALEX, DJ INOX, DNF, GIBBS, I.GOT.U, SI US PLAU, MATT5KI, DJ KILLER, DJ BARTO, jako gość specjalny ukraińska grupa [O]

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformach: BILETOMAT, E-BILET, EVENTIM, GOING, KUPBILECIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *