Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie. Milo jest nam poinformować, że do wcześniej ogłoszonych artystów doszli kolejni, którzy potwierdzili swój występ  na węgorzewskiej scenie: Są to:

MARGARET to wokalistka, autorka teksów i kompozytorka, a zrazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa „Ada The Blond” (2014) i „Just The Two of Us” (2015) – nagrodzone platyną. Na najnowsza płyta składa się 14 premierowych kompozycji wyprodukowanych w głównej mierze przez Kacezeta. Margaret powróciła z krążkiem, który z jednej strony jest wypadkową jej muzycznych fascynacji (hip-hop i nowoczesnego brzmienia urban music – wsród gości m.in. Otsochodzi, Kizo, Young Igi, Kupon oraz 3y Gen Kara), a z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatni działy się w życiu artystki. Artystyczna metamorfoza byłą również efektem zmian na polu biznesowym Margaret postanowiła zerwać dotychczasowe kontrakty, by stworzyć własny songwritersko – producencki team, a następnie skupić się na rozwoju działalności wspierając młode talenty, do czego zainspirowało ją jurorostwo w programie „The Voice of Poland”.

TYMEK mając pięć lat, wyjechał wraz z matką do Włoch, skąd po 10 latach wrócił do Polski. W 2018 wystąpił w szóstej edycji Młodych Wilków oraz wydał singiel „Język ciała”. Piosenką zapowiadał album pt. Klubowe, który nagrał w duecie z Big Scythe. Numer stał się krajowym przebojem. W 2019 osiągnął ponad 1 mln słuchaczy na Spotify, wyprzedzając Taco Hemingwaya. W 2020 wziął udział w charytatywnej akcji rapera Solara pt. #hot16challenge2, wydał dwa albumy studyjne: Fit i Piacevole oraz charytatywny minialbum Vestige. W 2021 jako pierwszy artysta wywodzący się z kultury hiphopowej w Polsce otrzymał podwójny diament za singiel „Język ciała”.

 BAASCH jeden z najoryginalniejszych producentów – twórców muzyki elektronicznej w Polsce. Laureat Fryderyka za płytę NOC. Współpracował z najważniejszymi artystami polskiej sceny, m.in. Smoli, Kayah, Rysy, Catz 'n Dogz. Autor muzyki do filmów (m.in. „Płynące wieżowce”), spektakli teatralnych i wystaw. Występował m.in w Chinach, Niemczech, Rumunii, we Francji, na Islandii, Słowacji czy Węgrzech.

 DJ KILLER jest twórcą oraz współtwórcą wielu rozpoznawalnych utworów w Polsce takich jak m.in. „Anything”, „Let Me Hear You Say”, „Back to the Past” oraz miał okazję współpracować z wysokiej klasy Djami i producentami muzycznymi. W roku 2010 wziął udział w Konkursie Dj-skim, w którym zdobył Trzecie miejsce. Przełomem w jego karierze z mixowaniem było rozpoczęcie współpracy z renomowanym klubem Ibiza Klub w Gwiździnach w 2015 roku, gdzie został rezydentem i organizatorem wielu imprez. Przez kolejne lata zdobywał szacunek i zaufanie ludzi i zaczął poszerzać swoje wyjazdy po całym kraju oraz poza granicami Polski.

 DJ ALEX to założyciel i współtwórca formacji A STATE OF MIND, producent i DJ, który kocha bawić się muzyką. Jego wieloletnie doświadczenie sprawiło, że nie ogranicza się tylko do jednego gatunku muzycznego. Możecie mieć pewność, że ALEX dostosuje swój styl pod dane miejsce i klimat, co sprawi, że noc będzie dla Was zdecydowanie za krótka. Najlepiej czuje się w gatunkach takich jak trance, progressive, electro-house i house.

 MATT5KI na Polskiej scenie klubowej od 2008 r. pochodzący z Węgorzewa producent, dj, pomysłodawca oraz jeden z organizatorów Mamry Festival. Występował na największych festiwalach na terenie całego kraju, a jego sety DJ-skie to energetyczne połączenie różnych stylów muzycznych takich jak electro, trance czy trap. Jest twórcą oraz współtwórcą wielu utworów, a po jego produkcje sięgali tacy artyści jak Tiësto, Laidback Luke i wielu innych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *