MAMRY FESTIVAL: RENI JUSIS gwiazdą Mamry Festival – Magna Masuria

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie.

Do grona tegorocznych artystów  Mamry Festival dołączyła RENI JUSIS  – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Reni Jusis jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi. 

Na Mamry Festival 2023 wystąpią ponadto:  MARGARET, BAASCH,  TYMEK,  DJ ALEX, DJ  INOX, DNF, I.GOT.U,  SI US PLAU, MATT5KI,    DJ KILLER,                       DJ BARTO.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformach: BILETOMAT,  E-BILET, EVENTIM, GOING, KUPBILECIK. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *