MIKOŁAJKI: 41-latka dachowała autem, bo chciała wypędzić owada z samochodu!

0

Na drodze trzeba zachować pełne skupienie. Czasami jednak coś może rozproszyć naszą uwagę na tyle, że tracimy panowanie nad autem, a to może skończyć się tragicznie. W tym przypadku takim czynnikiem rozpraszającym uwagę był owad, który wleciał do auta 41-letniej kierującej oplem. Kobieta próbując wygonić intruza straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto dachowało.

W piątek (23.06.2023r.) w godzinach porannych policjanci z Komisariatu Policji w Mikołajkach zostali skierowani do obsługi zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Mikołajkach na ul. Tadeusza Kościuszki. Na miejscu zastali przewrócone na środku drogi auto opel i stojącą obok kierującą. Na szczęście okazało się, że 41-letnia kobieta miała bardzo dużo szczęścia, gdyż nie doznała poważnych obrażeń. Poinformowała funkcjonariuszy, że do jej pojazdu wleciał owad, który bardzo przeszkadzał jej w jeździe. 41-latka próbując wygonić go z samochodu, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto przewróciło się na dach.

Praktycznie każdy kierowca doświadczył, jak uciążliwy jest taki „pasażer na gapę”. Jednak mimo wszystko w takim przypadku zalecamy zatrzymanie pojazdu w bezpiecznym miejscu i dopiero wtedy rozpoczęcie walki z „nieproszonym gościem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *