MMA: Julia Żelazek zdobyła Mistrzostwo Polski w Gliwicach – Magna Masuria

MMA: Julia Żelazek zdobyła Mistrzostwo Polski w Gliwicach

0

Fot. Julia Żelazek

Julia Żelazek, zawodniczka Fighters Team Mrągowo zdobyła po raz kolejny mistrzostwo Polski MMA kadetek. Tytuł zdobyła w Gliwicach, podczas piątych mistrzostw MMA.

W zawodach wystartowało łącznie okolo czterystu zawodników i zawodniczek z całej Polski. Julia walczyła w walce finałowej z Wiktorią Łukowicz (Fantom MMA Kartuzy). Reprezentantka mrągowskiego teamu wygrała tę walkę przed czasem, w drugiej rundzie.

Przygotowania przebiegały dość intensywnie, bo zaczynając od treningów w kętrzyńskim Submission po trenowanie kickboxing i MMA u „Kaliniaka”. Długo nie zastanawiając się, zdecydowaliśmy z Tomkiem, że jedziemy, bo to dobra okazja na sprawdzenie swoich możliwości. Takim oto sposobem znaleźliśmy się w Gliwicach! Miałam jedną walkę finałową 3 rundy po 3minuty, skończyłam ją w drugiej rundzie przez dźwignię na staw łokciowy. Wracamy zadowoleni, ale to jeszcze nie koniec! Do końca roku lista zawodów jest jeszcze długa! Z tego miejsca chciałabym mocno podziękować Tomkowi Kalinowskiemu, klubowi Submission Kętrzyn, sparingpartnerów, rodzicom i przyjaciołom, którzy zawsze są i wierzą – mówi w komentarz dla info-Mrągowo24.pl

W imieniu redakcji życzymy Juli samy h sukcesów i kolejnych medali, my zaś zapraszamy również na wywiad jaki Julia udzieliła naszej redakcji przed przerwa wakacyjna. Cały wywiad można przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *