MRĄGOWO: 77-latek wpadł autem do rowu! – Magna Masuria

MRĄGOWO: 77-latek wpadł autem do rowu!

0

77-letni kierujący samochodem osobowym nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i wjechał do przydrożnego rowu. Apelujemy do kierowców o dostosowanie jazdy do warunków drogowych oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas opadów deszczu. Zmniejszenie prędkości pomoże nam uniknąć niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Padający deszcz powoduje, że jezdnie stają się śliskie, a droga hamowania pojazdów znacząco się wydłuża, co może sprzyjać zdarzeniom drogowym. Dlatego pamiętajmy aby zachować za kierownicą wzmożoną czujność oraz dostosować prędkość do warunków drogowych.

W środę (30.08.2023r.) po godz. 10 mrągowscy policjanci ruchu drogowego zostali skierowani do obsługi zdarzenia drogowego, gdzie pojazd osobowy wpadł do rowu. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 77-letni kierujący oplem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 59 nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście kierujący jechał sam i nie doznał poważnych obrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *