MRĄGOWO: Charytatywna kawiarenka „Pomóż wstać Andrzejowi” – Magna Masuria

MRĄGOWO: Charytatywna kawiarenka „Pomóż wstać Andrzejowi”

0

Wiele osób uważa, że małe gesty, jak np. upieczenie ciasta, mogą przynieść duże korzyści. I w przypadku charytatywnej kawiarenki „Pomóż wstać Andrzejowi” tak się stało.

Inicjatorem akcji była klasa 2a z wychowawcą p. M. Lewkowicz, która postanowiła wesprzeć tatę jednej z uczennic, pana Andrzeja, który po udarze musiał rozpocząć kosztowną rehabilitację. Dlatego zorganizowali charytatywną kawiarenkę, na której można było skosztować słodkich wypieków, a także zjeść pizzę zasponsorowaną przez Duo Napoli.

Na szczęście inicjatywa została dobrze przyjęta i wielu łasuchów zdecydowało się wziąć udział w akcji. Dzięki temu udało się zebrać łącznie 1345 złotych! To wspaniały wynik, który pozwoli na dalsze finansowanie rehabilitacji Pana Andrzeja.

Organizatorzy wyrazili ogromną wdzięczność wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, podkreślając, że to właśnie małe gesty mogą mieć wielki wpływ na życie innych osób. Warto zawsze starać się pomagać innym, bo to właśnie dzięki temu świat staje się lepszym miejscem.

Mamy nadzieję, że podobne akcje będą organizowane coraz częściej, a każdy z nas znajdzie w sobie odrobinę czasu i chęci, aby pomóc potrzebującym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *