MRĄGOWO: Jakub Doraczyński ogłoszony jako kandydat na Burmistrza Mrągowo

0

Mimo że do końca kadencji Burmistrza Stanisława Bułajewskiego jeszcze prawie rok, to już rozpoczął on nieformalną kampanię wyborczą. Burmistrz zapowiadał duże zmiany. Czy spełnił swoje obietnice wyborcze, a co ważniejsze czy życie w Mrągowie stało się lepsze?

Wszyscy chcemy by nasze miasto się rozwijało. Mamy dość słuchania kłamstw i manipulacji ze strony Burmistrza i jego niezrealizowanych przez 5 lat obietnic w rodzaju rozwoju budownictwa komunalnego, tworzenia uzdrowiska itd. Mamy dość ukrywania przed mieszkańcami informacji, wyprzedaży dla deweloperów za bezcen ziemi czy pomysłów budowy wieżowców w naszym mieście.

By to zmienić, zdecydowaliśmy się połączyć nasze siły. Radni MWS oraz MIS powołali z dniem 25.05 nowy klub radnych wspierających kandydaturę Jakub Doraczyński na Burmistrza Mrągowa – Wspólna sprawa 2024.

Docelowo klub radnych przekształci się w komitet wyborczy.

Jako reprezentanci Mrągowskiej Inicjatywy Społecznej oraz Mrągowskiej Wspólnoty Samorządowej współpracujemy w Radzie Miejskiej już od kilku lat. Radni obu klubów wielokrotnie negowali kontrowersyjne pomysły Burmistrza, postulowali by działania dotyczące miasta podejmować z rozwagą i poszanowaniem dla finansów publicznych. Doskonale wiemy, że Burmistrz to lider, który musi mieć za sobą doskonały zespół fachowców. Bo jak widać to teraz, trudno jest zarządzać miastem komuś bez praktycznego przygotowania.

Nowy klub radnych i jego kandydat na Burmistrza Mrągowa Jakub Doraczyński już dziś zapraszają mieszkańców do współpracy. Chcemy stworzyć zespół ludzi, który przygotuje program rozwoju miasta na kolejną kadencję samorządu. Bo Mrągowo to Wspólna sprawa!

Jest to znak nie tylko naszej ścisłej współpracy i zrozumienia, ale także przejrzystości działania oraz szacunku do Państwa. Niech będą to wartości, które zaczną być cenione w naszym mieście po wyborach samorządowych.

źródło: MIS Mrągowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *