MRĄGOWO: „Sąd kapturowy” zadecydował – odwołano wiceprzewodniczącego Rady M. Miksze! – Magna Masuria

MRĄGOWO: „Sąd kapturowy” zadecydował – odwołano wiceprzewodniczącego Rady M. Miksze!

1

fot. Paweł Krasowski

Podczas LIV Rady Miejskiej w Mrągowie, która miała miejsce w czwartek [25.08.2022] radni pochylili się nad zmianą składu prezydium Rady Miejskiej w Mrągowie, a tym samym odwołaniem wiceprzewodniczącego Mariana Miksze. Wnioskodawcy, którzy złożyli wniosek o odwołanie pana Mikszy stwierdzili, że „stracili zaufanie” do radnego. Przez ponad dwie godziny odbył się „sąd kapturowy” nad radnym, który otrzymał najwięcej głosów od mieszkańców Mrągowa, a tym samym otrzymał największe zaufanie.

Radni od Bułajewskiego, można powiedzieć wprost przyznali, że pan Marian Miksza nie nadaje się wiceprzewodniczącego bo nie jest oddany włodarzowi miasta, a dodatkowo ma swój rozum. Warto wspomnieć w tym miejscu, że radny Marian Miksza cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Mrągowa. Jego odwołanie sprawiło ogromny odzew wśród mieszkańców, a zarazem mieszkańcy wyrazili swoją opinię o tym, co się wydarzyło i jak oceniają pracę radnego Mikszy.

Szacunek ma u wszystkich […], porozmawia z każdym bez względu na wiek i upolitycznienie i poglądy, pomoże każdemu we wszystkim – czytamy jeden z wielu komentarzy mieszkańców Mrągowa, którzy obserwowali uważnie poczynania miejskich rajców podczas czwartkowej Sesji Rady Miasta w Mrągowie.

Radni koniec końców odwołali wiceprzewodniczącego. Przewrót ten jawnie pokazuje, że Bułajewskiemu i jego radnym zależy tylko na własnym układzie, a nie działaniu na rzecz mieszkańców Mrągowa. Natomiast radny Marian Miksza udowodnił, również mnie, że jest radnym niezależnym i nie będący „chorągiewką” na wietrze.

1 thought on “MRĄGOWO: „Sąd kapturowy” zadecydował – odwołano wiceprzewodniczącego Rady M. Miksze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *