MRĄGOWO: Trwają zapisy do Mrągowskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – Magna Masuria

MRĄGOWO: Trwają zapisy do Mrągowskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej

0

Od wielu lat, w okresie jesienno-zimowym, odbywają się w Mrągowie rozgrywki Mrągowskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Wydarzenie ma swoją tradycję i zawsze cieszy się popularnością wśród miłośników futbolu. – Tegoroczne zmagania ruszają pod koniec listopada, ale do końca października przyjmujemy zgłoszenia – mówi burmistrz Mrągowa, Stanisław Bułajewski, o którego puchar powalczą piłkarze. – Zachęcam wszystkich do udziału w turnieju!

Rozgrywki Mrągowskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Miasta Mrągowo 2022/2023 odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Kopernika 2c). Mecze będą rozgrywane w soboty i niedziele, w godzinach 15:00-21:00). Planowane rozpoczęcie rozgrywek – 26 listopada 2022.

W rozgrywkach mogą uczestniczyć zespoły reprezentujące zakłady pracy, osiedla, zespoły koleżeńskie i inne. Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach jest zgłoszenie drużyny poprzez dostarczanie do Referatu Promocji i Rozwoju (ul. Ratuszowa 5) imiennej listy zawodników, klauzul informacyjnych, kwestionariuszy sanitarnych, zgłoszenia zespołu do rozgrywek, oświadczeń rodziców dla zawodników nieletnich oraz opłacenie wpisowego do dnia 31 października 2022.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

źródło: UM Mrągowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *