MRĄGOWO: Zapowiedź Dni Mrągowa – Magna Masuria

Dni Mrągowa 2017

Zapraszamy na obchody święta naszego miasta, które odbędą się w dniach 1-3 lipca 2022. Na program wydarzenia złożą się: koncerty gwiazd, prezentacje grup artystycznych, spotkania, Festiwal Smaków Food Trucków, Holi Święto Kolorów oraz wiele innych atrakcji dla mieszkańców i turystów w każdym wieku! 2 lipca (sobota), w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal 12 Godzin – Serce Mazur.

Cleo, Margaret i HLA4 wystąpią podczas trzeciej już edycji Festiwalu „12 Godzin Serce Mazur”. Wyjątkowa, cykliczna impreza wspierająca polską transplantologię oraz kardiochirurgię Fundacji Dla Transplantacji – Zostaw Serce na Ziemi odbędzie się w sobotę 2 lipca 2022 r. w godz. 16.00-22.00 w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

Festiwal wspiera zbiórkę pieniędzy przeznaczoną na sprowadzenie do Polski specjalistycznego sprzętu THE OCS HEART, który pozwala zwiększyć czas potrzebny do transportu serca dawcy do przeszczepu z 4 do 12 godzin. Obecnie jest to jedyny sprzęt na świecie służący do transportu pobranego do przeszczepu „wciąż bijącego” serca. Fundacja walczy o przyszłość Transplantacji Serca w naszym kraju. „Chcemy przenieść nas z „epoki lodowcowej” (transport serca odbywa się w lodzie) do czasów współczesnych!”- komentuje inicjator akcji Dr. n. med. Zygmunt Kaliciński. Obecnie takiego sprzętu w Polsce nie ma. KUP bilet-cegiełkę, wspomóż zbiórkę „FUNDACJI DLA TRANSPLANTACJI”!

Wystąpią:

  • HLA4, zespół z misją, którego założycielem grupy jest dr n. med. Zygmunt Kaliciński, kardiochirurg, transplantolog i perkusista w zespole.
  • CLEO – gwiazda wieczoru
  • MARGARET – gwiazda wieczoru
  • Gościnnie wystąpią: Mirosław Henryk Kalisiewicz, KLAUDIA, OXANA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *