NA SYGNALE: Wypadek na trasie Kętrzyn-Stara Różanka! – Magna Masuria

NA SYGNALE: Wypadek na trasie Kętrzyn-Stara Różanka!

1

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Kętrzyn-Stara Różanka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem subaru 31-latek na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim forda kierowanego przez 49-letnią kobietę. Kierująca nie upewniła się czy jest wyprzedzana i doszło do bocznego zderzenia się pojazdów, które następnie przodem uderzyły w tył przyczepy ciągnika rolniczego jadącego przed nimi.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (30.07.2021) ok. godz. 7.15 na trasie Kętrzyn-Stara Różanka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem subaru  31-latek na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim forda kierowanego przez 49-letnią kobietę. Kierująca nie upewniła się czy jest wyprzedzana i doszło do bocznego zderzenia się pojazdów, które następnie przodem uderzyły w tył przyczepy ciągnika rolniczego jadącego przed nimi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierujących   potwierdziło, że byli  trzeźwi. 31-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 

1 thought on “NA SYGNALE: Wypadek na trasie Kętrzyn-Stara Różanka!

  1. Co tu jeszcze wyjaśniać 31 latek jechal zobaczył ciągnik i jadący za Jim focusa, ciężki prawy but, a subaru lubi obroty. Zanim 49 letnia Pani spokojnie żebraka sue do wyprzedzania zawodnik już był obok niej i ZONK. Kłania się zasada ograniczonego zaufania teraz poleży w szpitalu z jeszcze cięższym butem gipsowym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *