NA SYGNALE: Wypadek w Skandawie [AKTUALIZACJA] – Magna Masuria

NA SYGNALE: Wypadek w Skandawie [AKTUALIZACJA]

0

W nocy z soboty na niedzielę (16-17.10.2021) kwadrans przed godz. 4:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło nieopodal miejscowości Skandawa w gm. Barciany. Z przekazanych informacji wynikało, że za przejazdem kolejowym, jadąc od strony miejscowości Frączkowo w stronę miejscowości Skandawa, dachował pojazd marki Nissan Primera.

Z pojazdu miały wydobywać się iskry i miał się tlić. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt z osób podróżujących pojazdem nie odniósł obrażeń.

Jak ustalili policjanci, 26-letnia kobieta  kierując autem straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu gdzie pojazd dachował. Po zbadaniu stanu trzeźwości kierującej okazało się, że miała blisko promil alkoholu w organizmie. Podróżujący z nią pasażer również był pijany. Kobieta straciła prawo jazdy. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczyła się w sądzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *