NA SYGNALE: Wypadek w Starej Różance – Magna Masuria

NA SYGNALE: Wypadek w Starej Różance

10

Na drodze między Starą Różanką, a Kętrzynem przed godziną 14:00 doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów – BMW oraz Fiat Seicento. Kierujący BMW, 20-letni mieszkaniec Gminy Barciany, prowadzący pojazd od strony Starej Różanki nie dostosował prędkości do panujących warunków pogodowych oraz ograniczeń. Zjechał z właściwego pasa drogowego i uderzył w nadjeżdżający pojazd z naprzeciwka.

81-letniemu kierowcy Fiata Seicento jak i kierowcy BMW nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 20 latek z Gminy Barciany został ukarany mandatem karnym za niedostosowanie się do zalecanej prędkości i warunków pogodowych panujących na drodze.

10 thoughts on “NA SYGNALE: Wypadek w Starej Różance

 1. Maciej dalej jezdzi na kacu samochodem marki Skoda jak ostatnio wracal z Barcian z imprezy od swojej Mai z GOKu.

 2. Panie redaktorze prosze udzielic nastepujacej informacji czy Michalskin otrzymal odprawe finansowa z KTBSu? drugie pytanie czy zatrudniny zostal nprzez Ksiazka w spoldzielni mieszkaniowe? i ostanie czy zostanie wyjasniona sprawa mieszkania przy ulicy Osinskiego co bylo przeznaczone dla Wrobla?

  1. Co do pytania pierwszego oczywiście wystapię o taką informację, drugie pytanie zadam, ale znajać prezesa Książka zasłoni się tajemnicą spółki, trzecie pytanie – te trzeba skierować do radnych tych co działają i do bezradnych, oczywiście też poruszę tę kwestię, ale moim zdaniem kwestią rzekomego mieszkania dla zastepcy burmistrza powinna zajać się Komisja Rewizyjna oraz Rada Miasta w Kętrzynie

   1. Panie redaktorze, jeśli się da, proszę ustalić, na jakim stanowisku zatrudniona jest w magistracie była skarbnik krewna burmistrza I.K. , z jakim wynagrodzeniem, na jakiej podstawie została zatrudniona – konkursu nie było, czy przez okres od 1 stycznia do 10 lutego pobierała wynagrodzenie- burmistrz nie miał prawa wypłacać, bo nie złożyła oświadczenia majątkowego. Oświadczenie tej pani pojawiło się na urzędowej stronie 10 lutego 2021.

  2. Michalski otrzymał wynagrodzenie
   za 2020 rok w wysokości 95 784 zł
   czyli 7 982 zł miesięcznie.

   Za jeden miesiąc w 2021 roku 36 611 zł.
   Tyle, ile szeregowy pracownik zarobi przez cały rok.

 3. Panie redaktorze to takie numery wychodzą z mieszkaniem. To faktycznie radni miejscy powinni wyjaśnić ten temat.
  W moje ocenie jest to niedopuszczalne takie postepowanie.
  A za co bierze diety Komisja Mieszkaniowa składająca się z radnych i etatowego pracownika urzędu?

  1. Komisja rewizyjna miała sprawdzic karty drogowe, ale prokurent na posiedzeniu komisji miał tylko kopie kart zamiast oryginałów.
   Czy dokumenty były wynoszone przez prezesa?
   Czy burmistrz Niedziółka wydał na to zgodę?

 4. W rowie widziano wcześniej białe audi podobne do audi radnego.Jakieś fatum nad Różanką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *