Nie ma żadnej nowej opinii prawnej w sprawie Książka – Magna Masuria

Nie ma żadnej nowej opinii prawnej w sprawie Książka

10

Według św. Bernarda z Clairvaux kłamstwo jest dziewiątym z dwunastu stopni do piekła, jednak burmistrz Miasta Kętrzyn stwierdził, że może być to pierwszy stopień, bo najwyraźniej lubi mówić nieprawdę jak to potwierdził w artykułach: „Nieprawda – a potem trzeba było przeprosić” oraz „Burmistrz znowu powiedział nieprawdę?”. W czym teraz skłamał burmistrz Niedziółka?

Na wczorajszej sesji Rady Miasta w Kętrzynie (tj. 29 sierpnia 2019r.) burmistrz Ryszard Niedziółka po wysłuchaniu słów radnego Zbigniewa Nowaka na temat umorzonych roszczeń KTBS od Arkadiusza Książka powiedział, że na podstawie starych opinii skonstruowano nową opinie i wycofano roszczenia – sprawa zamknięta.

Nie bylibyśmy sobą jakbyśmy tego nie sprawdzili i jak to się mówi w Kętrzyńskich realiach: „DIABEŁ TKWI W FAKTACH”. Rady Zbigniew Nowak udał się z samego rana do KTBS aby zobaczyć tą NOWĄ opinie. I wyszło szydło z worka – nie ma opinii, o której mówił Ryszard Niedziółka. Więc w jakim to świetle stawia ponownie burmistrza i jego słowa? Przecież to poświadczenie nieprawdy? Za takie kłamstwa przed radnymi, mieszkańcami oraz pracownikami urzędu, którzy byli na sesyjnej sali powinno się zastanowić czy jest się burmistrzem czy w teatrze i gra się burmistrza?

10 thoughts on “Nie ma żadnej nowej opinii prawnej w sprawie Książka

 1. CYTUJĘ: „NOWAK Zbigniew, lat 67, zam. Kętrzyn,
  złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach
  bezpieczeństwa państwa w rozumieniu przepisów powołanej
  ustawy”. Czy takim ludziom można ufać ? Czy z takimi ludźmi można współpracować ? Czy Panu dziennikarzowi ten stan rzeczy odpowiada ?

  1. To nie cały świat staje na głowie, to burmistrz i jego pomagierzy z AS i PiS wykorzystują samorząd w mieście do własnych interesów.

   1) Zbigniew Nowak mówi prawdę a Ryszard Niedziółka skłamał.

   2) Zbigniew Nowak chce odzyskać odszkodowanie a burmistrz swoją uchwałą spowoduje straty w KTBS.

   3) Radni opozycji stają w obronie pieniędzy mieszkańców a radni od burmistrza kryją nieprawidłowości burmistrza i prezesów.

   Naprawdę, to samorządowy świat w Ketrzynie stanął na głowie,

 2. Cyt, „na bazie dokumentów”, oraz „w dniu dzisiejszym rozmawiałem z prawnikiem” to cytaty z ostatniej sesji Rady Miasta z dnia 29.08.2019r. w trakcie jej trwania od momentu 1.42h – 1.50h trwania sesji, ( chyba nikt nie wierzy, że po paru minutach rozmowy burmistrza z radcą można wydać opinię ). Opinia radcy była ustna. Trzeba słuchać ze zrozumieniem Panie radny Nowak. Pozwoliłem sobie wsłuchać się w treść słów Burmistrza i to jest moja opinia co do tego artykułu.

  1. Nie było nic powiedziane że to opinia ustna. Jeżeli robi się opinie to robi się ja pisemnie. W trakcie tych słów padaja jasne słowa idź do spółki i zobacz

 3. Do He he. „-lub na sali ma Pani Hryniewicz. Chodziło o dokumenty z 2017r. Trzeba ze zrozumieniem słuchać a nie to co się chce usłyszeć.

 4. Pan Nowak miał te wszystkie dokumenty do obejrzenia, obejrzał, jest 5 opinii 4 do 1 żeby walczyć o roszczenia jak mówi prawo handlowe i odpowiedzialność a 1 żeby umorzyc nie wchodzić. I na podstawie tego opinia ustna powstala? Kim Pan jest ze takie głupoty Pan tu opowiada. Mam nadzieję że jeszcze władze miasta Kętrzyn wrócą po rozum do glowy

 5. Brońcie takich ludzi i jątrzcie a zamiast profitów zbierzecie baty. Chciałbym aby w naszym mieście w końcu nastała zgoda ale jeżeli tacy dziennikarze jak tu obecny i radni tacy jak tu obecni będą wespół siać ferment to nic dobrego nie osiągniecie

  1. A co mnie obchodzi kto kogo broni.
   I nie strasz tutaj batami, bo to groźby karalne.

   Ja chcę wiedzieć, dlaczego Książek zrobił straty w KTBS.
   Chcę wiedzieć, dlaczego Niedziółka zamiast poczekać na wyrok sądu sprawę z sądu wycofał.
   Chcę uchwały Rady Miasta, że Niedziółka działał tym na szkodę majątku Gminy Miejskiej Kętrzyn.
   Chcę informacji, że Niedziółka sam zapłaci za tą decyzję a nie ściągnie na to pieniądze z podwyżki opłat i naszych podatków!

 6. W mojej ocenie, jesli Niedziółka wycofał sprawę to powinien ponieść surowe konsekwencje!
  Bo to są środki publiczne również moje ciężko zapracowane pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *