[ZAPOWIEDŹ] Niedziółka obraził się na Kochanowskiego? – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] Niedziółka obraził się na Kochanowskiego?

31

Nie tak dawno na łamach portalu info-Kętrzyn24.pl opisywaliśmy, że w budynku Starostwa Powiatowego w Kętrzynie odbyła się uroczystość związana z 75-leciem harcerstwa w Kętrzynie. Wśród uczestników tego święta był Poseł na Sejm Wojciech Kossakowski, starosta Michał Kochanowski, były burmistrz Kętrzyna, a obecnie zastępca burmistrza w Bartoszycach Krzysztof Hećman. Na całej uroczystości zabrakło Ryszarda Niedziółki – nie wiadomo z jakich powodów. Nie omieszkał nawet wylać swojej frustracji w kierunku starosty w komentarzach pod zdjęciami relacjonującymi te wydarzenie.

W najbliższy czwartek opowiemy szczegółowo o całej sytuacji oraz odpowiemy na pytanie: czy Niedziółka powinien być dobrym moralizatorem? Czy sam nie ma czegoś „za pazurami”?

31 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] Niedziółka obraził się na Kochanowskiego?

 1. … przypomnijcie mi jaka partia dzieli teraz kasę w Kraju?… coś na P, a do jakiej należy (jeszcze) p. Starosta…? – też na P.
  – odetnijcie go od kasy, a zobaczymy jak kozaczy..

  1. To jest prawda bardzo ważne że Pan zauważył iż Kochanowski jest jeszcze w partii P..
   Ponieważ zaczyna się kończyć jego lawirowanie w PiS, najwyższy czas podjąć radykalne decyzję w stosunku do niego.

 2. Niedziółka na dłuższą metę nie potrafi z nikim współpracować. Przypomnę tekst jaki wygłosił na początku poprzedniej kadencji: „Jest parę rzeczy, które uważamy, że trzeba zrobić w Kętrzynie. Z tą inicjatywą wyszedł Krzysztof Hećman, który nakreślił główne tematy, które trzeba realizować w Powiecie i umówiliśmy się na współpracę. Są rzeczy, które musimy zacząć natychmiast. To jest szpital czy współpraca ze wszystkimi samorządami w powiecie. Dla powiatu przede wszystkim jest potrzebne opracowanie strategii, którą przyjmiemy, uzgodnimy z gminami, będziemy realizować i dobrze komunikować do mieszkańców. Tak nie może być, że w Kętrzynie jest dwóch włodarzy, którzy nie tylko się nie spotykają ale jeszcze działają sobie naprzeciw. Sam ta zmiana powinna już dać wiele dobrego dla Powiatu i dla Miasta”.
  Tak mówił. A co stało się potem? Wygląda na to, że historia się powtarza.

  1. Tak, tylko z tą różnicą ze zarzut braku umiejętności współpracy bez sporów to można tylko kierować chamskiemu wlodarzowi który przez ponad 20 lat uzależnił od siebie i swojej kliki większość ludzi. To były słowa do poprzedników a efektem kolejnych zmian zauważyli wszyscy kto był inicjatorem sporów. Kto musiał postawić na swoim, no i sie doigral ani władzy ani kliki ani rodziny? Przypadek?Nie sądzę.

 3. Niedziółki nie trzeba odcinać od kasy.
  On jak dostał 14 milionów na drogi to zapomniał ogłosić przetarg i kasa przepadła.
  Stracili mieszkańcy, bo po dziurawej drodze jeżdżą i swoje samochody niszczą.
  A Niedziółka?
  On pamięta tylko aby zdjęcia na Facebooka wstawić, wypłatę odebrać i znajomków zatrudnić.

 4. Ostatnie 30 lat to katastrofa. Hećman i te jego kwiatki ,brak szacunku dla ludzi -takich jak on nigdy więcej. A teraz marazm , obłuda i kolesi pełne koryto .

 5. Pan Michał Kochanowski obecny Starosta Powiatu jest ponad podziałami politycznymi, wszystkie jego działania skupiają się na łączeniu społeczności lokalnej (zgoda buduje) a nie jak rządzący w mieście na dzieleniu.

   1. To zagorzały PISiorek i wstydzi się do tego przyznać .Komentarz p. Marii 13 pazdziernika 2021 r bardzo nieaktualny , jak to rozumieć ponad podziałami politycznymi , chyba od kilku godzin wstecz zmienił przynależność polityczną i tylko pani jedyna o tym fakcie wie ! ! !

  1. To nic innego jak stanie okrakiem na barykadzie.
   Grzeje się w blasku Prawa i Sprawiedliwosci,a nie potrafi publicznie przyznac sie do tego to jest nikczemna obluda i hipokryzja.

 6. O tak zgodę zbudował nawet z kucharzem. Widocznie sie kalkuluje mieć takiego w kręgu bo to nic nie wiadomo kto będzie kolejnym Judaszem?

 7. A jakaż to rolę w tym spotkaniu miał były burmistrz Kętrzyna, a obecnie zastępca burmistrza w Bartoszycach Krzysztof Hećman? Czyzby kucharz namówił tego starostę na kolejną intrygę? ?

 8. Panie Redaktorze,może Panu będzie łatwiej zapytać czy Kochanowski zamierza uzupełnić sklad Zarzadu Powiatu,ponieważ jest od lipca vacat ?
  A jezeli tak to niech ujawni przed Sesją kogo chce przedstawić Radzie Powiatu.

  1. Zamierza na dzisiejszej sesji. Okaże się jaka mamy radę powiatu? kogo wybiorą na wiceprzewodniczącego a kogo do Zarządu to jest dzien tzw. SPRAWDZAMY WAS. Wówczas będzie wiadomo kto znowu z kim się układa? I jaką rolę miał w tym spotkaniu z ZHP były burmistrz?

 9. Należało by sie przyjrzeć kucharzowi jak pociąga sznurkami, a jego samochód? zawrót głowy! który tak chowa może zajrzeć na Świerkową a może gdzieś indziej?

 10. Kucharz powiatowy Zbigniew za plecami Michała już układa klocki.
  Tak jak jego „Asia” powiatowa bliska oj bardzo bliska przyjaciółka kucharza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *