Piłkarski weekend 06-08.09.2019 – Magna Masuria

Piłkarski weekend 06-08.09.2019

0

Granica Kętrzyn

KKS Granica Kętrzyn 5:0 MLKS Motor Lubawa

Paweł Aleksandrowicz 5'
Łukasz Swacha    38'
Tomasz Bobrowski   48'
Paweł Aleksandrowicz 52'
Michał Wołowik    62'

Piłkarze Granicy bardzo dobrze weszli w to spotkanie bowiem już w piątej minucie wynik otworzył Paweł Aleksandrowicz. Zawodnicy z Lubawy nie załamali się. Dzielnie walczyli i tworzyli przyjemne dla oka akcji jednakże zabrakło im skuteczności. Gospodarze jednak nie osiedli na laurach. Bramkę na 2:0 w 38 minucie trafił Łukasz Swacha, który popisał się bardzo ładnym strzałem lewą nogą z około 11 metra. Cała akcja wypracowana została od wykopu z bramki. Zaraz po przerwie po pięknym dośrodkowaniu Michała Wołowika na około piąty metr, piłkę do siatki pakuje Tomasz Bobrowski. Prowadzimy 3:0. Zaledwie cztery minuty później po dograniu Łukasza Swachy do Pawła Aleksandrowicza, który przerzuca piłkę nad wychodzącym bramkarzem z około 18 metra zdobywamy bramkę na 4:0. W 62 minucie faulowany zostaje Paweł Aleksandrowicz. Do wykonania rzutu wolnego podchodzi Damian Roksela. Krótkim podaniem po ziemi posłał piłkę do Michała Wołowika, który pięknym strzałem z około 20 metra ustala wynik na 5:0. W ten oto sposób mamy pierwsze zwycięstwo na nowym stadionie!

Następny mecz:

forBET IV liga warmińsko-mazurska

14-09-2019 godz. 17:00 MKS Mazur Ełk – KKS Granica Kętrzyn

MKS Korsze

GKS LZS Wikielec 3:1 MKS Korsze

Remigiusz Sobociński 18' 80' Piotr Kozłowski
Michał Bartkowski  20'
Michał Jankowski   86'

Od samego początku bardzo zacięte spotkanie. Jednakże gospodarze zaczynają dominować i już w dwudziestej minucie wychodzą na prowadzenie po strzale Remigiusza Sobocińskiego. Na drugie trafienie nie trzeba było czekać, ponieważ już w dwudziestej trzeciej minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie na 2:0 za sprawą Bartkowskiego. Po drugim trafieniu mecz zmienił tempo gry. Do przerwy oraz długo po przerwie nie oglądaliśmy żadnych trafień. Pod koniec spotkania w osiemdziesiątej minucie Piotr Kozłowski trafia bramkę kontaktową na gości i mecz znów się rozpędza, jednakże w osiemdziesiątej ósmej minucie Michał Jankowski uspokaja apetyt piłkarze z Korsz i ustala wynik spotkania na 3:1

Następny mecz:

forBET IV liga warmińsko-mazurska

14-09-2019 godz. 17:00 MKS Korsze – MKS Błękitni Orneta

Orlęta Reszel

RKS Orlęta Rema Reszel 6:0 MKS Kłobuk Mikołajki

Kryspin Graczyk   9'
Paweł Romańczuk   18'
Paweł Romańczuk   20'
Paweł Romańczuk   28'
Bartłomiej Bogdaniuk 70'
Paweł Romańczuk   80' 

Bardzo intensywny początek meczu, ponieważ w ciągu pierwszych trzydziestu minut mogliśmy oglądać aż cztery bramki gospodarzy. W ósmej minucie wynik otworzył Kryspin Graczyk. Jako drugi na listę strzelców wpisał się Paweł Romańczuk, który w pierwszej połowie skompletował hat-tricka zdobywając trzy bramki kolejno w 18′ 20 oraz 28 minucie. Jako trzeci na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Bogdaniuk, który w 70 minucie zdobył swoją bramkę. Formalności dopełnił bohater meczu – Paweł Romańczuk strzelając swojego czwartego gola w 80 minucie oraz ostatecznie ustalając wynik na 6:0. Mimo dość solidnej gry gości nie zdołali zdobyć nawet honorowej bramki.

Następny mecz:

1 Grupa ligi okręgowej

14-09-2019 godz. 16:30 CWKS Vęgoria Węgorzewo – RKS Orlęta Rema Reszel

Wilczek Wilkowo

LUKS Wilczek Wilkowo 3:5 LKS Błękitni Pasym

Mariusz Grabowski  14' 60'  Arkadiusz Foruś
Adam Grabowski   40' 62'  Patrycjusz Malanowski
Jakub Kalisz    42' 63'  Arkadiusz Foruś
             73'  Dawid Mikulak 
             90+2' Patryk Kowalewski

Bardzo dobra gra gospodarzy w pierwszej części meczu, gdzie po trafieniach Mariusza i Adama Grabowskich oraz Jakuba Kalisza prowadzili aż 3:0. Na drugą połowę piłkarze Błękitnych wyszli bardzo zmotywowani co dało bardzo dobry efekt bowiem w ciągu dwudziestu minut po bramkach Bartka Kowalewskiego, Patryka Malanowskiego, Dawida Mikulaka, Arka Forusia wyszli na prowadzenie. Całkowicie przejęli kontrolę nad meczem i ostatecznie bramkę na 3:5 trafił Patryk Kowalewski. Odrodzili się jak feniks z popiołów tym samym zgarniając 3 punkty.

Następny mecz:

1 Grupa ligi okręgowej

14-09-2019 godz. 16:30 KS Żagiel Piecki – LUKS Wilczek Wilkowo

Jurand Barciany

GLKS Jurand Barciany 2:0 LKS Reduta Bisztynek

Bardzo intensywny początek meczu gdzie już w jedenastej minucie prowadzenie za sprawą Adama Segima obejmują gospodarze. Nie spoczywając na laurach piłkarze z Barcian atakowali dalej. W dwudziestej trzeciej minucie prowadzenie podwyższył Damian Dudziński, trafiając z dośrodkowania z rzutu rożnego. Mimo iż obie drużyny walczyły do samego końca więcej bramek nie oglądaliśmy. Gospodarze zdobyli 3 punkty i pozostają liderami Klasy A, grupy warmińsko-mazurskiej I.

Następny mecz:

1 Grupa A klasy

14-09-2019 godz. 16:00 LZS Orzeł Czerwonka – GLKS Jurand Barciany

Szansa Reszel

SAS Szansa Reszel 0:1 UKS Rona 03 Ełk

Mecz był wyrównany od samego początku, lecz w 87 minucie gospodarze popełnili błąd w obronie i stracili wynik. Faktem również było to, że drużyna z Ełku stwarzała sobie więcej sytuacji bramkowych.

Następny mecz:

1 Grupa B klasy

15-09-2019 godz. 16:00 SSIR Pogoń Ryn – SAS Szansa Reszel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *