PILNE: Radni Niedźwiedzki i Abramowicz tymczasowo zawieszeni w prawach członka PO – Magna Masuria

PILNE: Radni Niedźwiedzki i Abramowicz tymczasowo zawieszeni w prawach członka PO

16

Kętrzyński klub Platformy Obywatelskiej poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o tymczasowym zawieszeniu członków własnego klubu, czyli Krystiana Abramowicza i Andrzeja Niedźwiedzkiego, którzy są obecnie miejskimi radnymi w Kętrzynie. Przypomnijmy, że obaj radni wbrew stanowisku kętrzyńskiej Platformy Obywatelskiej zagłosowali w grudniu za 30% podwyżką podatków od nieruchomości.

16 thoughts on “PILNE: Radni Niedźwiedzki i Abramowicz tymczasowo zawieszeni w prawach członka PO

 1. Czyzby podwyzka podatku od nieruchomości była nie POmysli kucharkowi i jego koledze lekarzowi? Jesli radni interesują się sytuacją miasta i wiedzą co robić to stanowisko biznesmenów mieli w głębokim POszanowaniu. Nie interes prywatny a społeczny jest tu ważniejszy!!! Czas POgonic od koryta przedsiębiorców! Lekarze do chorych kucharze do garów!!!

  1. Na szczęście nie kucharz o tym decyduje. Podatki przedsiębiorcom po pandemii powinni stanowczo podnieść. Od 1.04 koniec ograniczeń a latem koniec pandemii.

  2. Niniejszym informuję użytkownika nica „Haluszk”, że powyższy wpis traktuję to jako naruszenie moich dóbr osobistych poprzez świadome użycie mojego nazwiska w celu zdyskredytowania mnie. Sprawę zgłoszę do organów ścigania zgodnie z artykułem 24 paragraf 1. K.C.
   Pozdrawiam i życzę udanej rozmowy z przedstawicielami władzy.
   Andrzej Hałuszka

   1. Wy naruszacie dobra swoich wyborców, których zdradziliscie. Dobrze wam z tym????? Wasze nazwiska sami upubliczniliscie!!!! A wasza pracę wyborcy mogą oceniać. W ocenie wielu mieszkańców nic konstruktywnego dla miasta nie robicie. Tylko straszyc potraficie. Zenada.

 2. Wolałabym na ich twarze juz nie patrzeć. Niech tacy ludzie żyją w zaciszach swoich domów i rodzin, do decydowania o dobru gminy nie dorośli.

 3. Na twarze naszej pseudo władzy w ratuszu i farsę 11 pseudo radnych patrzeć nie mogę, bo mnie na wymioty zbiera.

  1. Właśnie w czasie pandemi przedsiębiorcy ograniczyli swoją działalność a często zawiesili np. usługi hotelowe ’ ponosząc koszty stale nie uzyskując dochodu ! Wiele przedsiębiorców poniosło straty.

 4. Właśnie w czasie pandemi przedsiębiorcy ograniczyli swoją działalność a często zawiesili np. usługi hotelowe ’ ponosząc koszty stale nie uzyskując dochodu ! Wiele przedsiębiorców poniosło straty.

 5. Czasowe zawieszenie to epokowe wydarzenie. Panowie radni Abramowicz i Niedźwiecki chyba nie przeżyją tak surowej kary. Władze klubu PO wzbiły się na wyżyny. Taką karę zastosować.

 6. Pisowcy centralizują władzę łupią samorządy a lokalna platforma jedzie na populistycznym przekazie

 7. Zamiast walczyć z pisem to oni walczą ze swoimi.A podatki trzeba było podnieść przez pisowski polski nieład. Trochę pomyśleć trzeba a nie zagrywać pod publiczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *