Po pijaku przyjechał na stacje paliw – szukał alkoholu – Magna Masuria

Po pijaku przyjechał na stacje paliw – szukał alkoholu

0

Szybka reakcja kobiety pozwoliła wyeliminować z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna przyjechał pojazdem pod jedną ze stacji paliw i chciał kupić alkohol. 42-latek stracił prawo jazdy. Wkrótce odpowie przed sądem.

W nocy 20.01.2022 r. kilka minut przed godz. 2:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony przez kobietę, że na plac przed stację paliw w Podlechach w gm. Korsze przyjechał pojazdem marki Audi mężczyzna, który najprawdopodobniej jest pijany. Z relacji zgłaszającej wynikało, że mężczyzna wykonuje pojazdem dziwne manewry min. przejeżdża krótkie odcinki, zatrzymuje się, cofa. Dodatkowo mężczyzna wszedł do budynku stacji by zakupić alkohol jednak ekspedientka mu go nie sprzedała z uwagi na to iż był pijany.  

We wskazane miejsce natychmiast został wysłany policyjny partol. Będący na miejscu funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało był nim 42-letni mieszkaniec Korsz. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Przypuszczenia kobiety się potwierdziły. 42-latek był nietrzeźwy. Miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a pojazd został zabezpieczony na parkingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *