PODPISANIE UMOWY NA TERMOMODERNIZACJĘ BUDYNKU NA STADIONIE MIEJSKIM W KORSZACH – Magna Masuria

PODPISANIE UMOWY NA TERMOMODERNIZACJĘ BUDYNKU NA STADIONIE MIEJSKIM W KORSZACH

0

31 maja 2021 roku w Urzędzie Miejskim w Korszach Zastępca Burmistrza Korsz Wiesław Prusik wraz ze Skarbnikiem Gminy Anną Sidorowicz podpisali umowę na wykonanie zadania „TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU NA STADIONIE MIEJSKIM W KORSZACH”

Zadanie dofinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Warmia i Mazury 2014-2020.Oś priorytetowa Efektywność energetyczna dla Działania 4.3 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków dla Poddziałania 4.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych.

Wykonawcą zadania, wyłonionym w wyniku postępowania przetargowego jest firma OZE TECHNOLOGIE Sp. z o.o. z Olsztyna reprezentowana przez Pana Leszka Henryka Wiśniewskiego. Inspektorem nadzoru jest Pracownia Projektowo-Wykonawcza Alicja Baran z Węgorzewa. Zadanie będzie polegało na dociepleniu ścian zewnętrznych, fundamentowych i dachu, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wymianie oświetlenia wewnętrznego na oświetlenie LED oraz montażu na dachu budynku instalacji PV. Zmianie ulegnie również sposób ogrzewania budynku. Tradycyjny kocioł gazowy zastąpi nowoczesna gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu powietrze-woda.

źródło: Gmina Korsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *