Pogrom w Giżycku – Magna Masuria

Ostatni mecz Granicy Kętrzyn w tym roku odbył się na wyjeździe. Piłkarze z Kętrzyna pojechali z dobrą myślą do rywala znad Wielkich Jezior Mazurskich mając wygraną sprzed tygodnia z rezerwami Olimpii Elbląg (2:1) oraz remis w rundzie jesiennej z piłkarzami Mamr na własnym boisku. Niestety kętrzynianie „byli bezradni jak dzieci” czytając relację z portalu mamrygizycko.pl

GKS Mamry Giżycko 8:0 (3:0) KKS Granica Kętrzyn

8'  Mariusz Rutkowski
36' Mateusz Skonieczka
40' Michał Świderski
46' Mateusz Skonieczka
62' Tomasz Bańkowski
75' Tomasz Bańkowski
78' Karol Murawski
86' Krystian Sadocha

Piłkarze Granicy Kętrzyn muszą dokonać solidnej analizy ostatniego meczu. Sprawdzić co teraz zawiodło. Zaczęła się przerwa zimowa, może to pora na zmiany? Jest to dobry, ale krótki czas na wzmocnienia, a zarazem trzeba podziękować słabo spisującym się zawodnikom czy wypożyczyć ich do niższych lig, aby jeszcze się bardziej ograli.

W ostatnim meczu zawiodło wszystko. Faktem jest, że piłkarze znad Niegocina są rewelacyjni w tej rundzie i pomimo kilku wpadek gromią każdy napotkany zespół.

U kętrzynian widać było zadyszkę i ponownie brak zgrania. Wyglądali ponownie na ociężałych. Kondycyjnie też wyglądali słabo przy zawodnikach z Giżycka. Nie potrafili wymienić pomiędzy sobą kilku dobrych podań. Jedyną dobrą akcją jaką wykonali w całym meczu to sytuacja z 4 minuty, lecz postawa bramkarza Mamr była na najwyższym poziomie ligowym.

Następny mecz piłkarze Granicy Kętrzyn rozegrają u siebie z sąsiadem za miedzy czyli MKS Korsze.

źródło zdjęcia: mamrygizycko.pl