POLICJANCI POSZUKUJĄ STANISŁAWY ŻYGADŁO – Magna Masuria

POLICJANCI POSZUKUJĄ STANISŁAWY ŻYGADŁO

0

Edit: Pani Stanisława została znaleziona!

Policjanci z Kętrzyna poszukują Stanisławy Żygadło. 87-latka wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel: tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Policjanci z Kętrzyna poszukują Stanisławy Żygadło. 87-latka wczoraj (02.06.2020) około godziny 07:00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Stanisława Żygadło ma ok. 165 cm wzrostu, oczy niebieskie, włosy krótkie koloru siwego, nos duży zaokragląny na czubku, uszy duże, braki w uzębieniu, na lewej skroni przebarwienia koloru brązowego, sylwetka wyprostowana. Ubrana była w szlafrok – koloru granatowego.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Źródło: KPP Kętrzyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *